7 interjero dizainerių patarimai, kaip įrengti skirtingas namų zonas

Kuriant namus svarbu nepamiršti nė vienos namų zonos.

1. Vonios kambarys

Šiandien, vonia yra tapusi ne vien prausimosi zona, tačiau ji užtarnavo tikro kambario vardą, kuriame galime rasti drabužinę, minkštą suoliuką, moteriškus kosmetinius staliukus, kilimus ir net puošnius sietynus lubose.

Įrenginėjate vonios kambarį? Suklysti šioje mažoje erdvėje – labai paprasta. Dizainerė bando padėti išvengti keblių situacijų.

Patarimus rasite ČIA

2. Prieškambaris

Prieškambaris – tai erdvė, kurią žmogus pamato tik įžengęs į namus. Tad ją svarbu sutvarkyti ne tik dėl savęs, bet ir dėl svečių. Kaip tai padaryti pataria interjero dizainerė Simona Cirtautaitė.

Straipsnį skaitykite ČIA

3. Virtuvė

Svarbiausi veiksniai, kuriant virtuvės interjerą, tai planavimas ir ergonomika. Reikia taip išdėstyti virtuvės elementus, kad kiekvienas jų būtų po ranka tada, kai reikia, juk tai viena praktiškiausių namų zonų, kuri vis dažniau tampa ir vakarėlių traukos centru.

Plačiau skaitykite ČIA

4. Miegamasis kambarys

Miegamajame praleidžiame kone pusę savo gyvenimo. Atrodytų įrengiant miegamojo interjerą svarbu viskas, tačiau visgi verta esminius kelis veiksnius.

Kaip susikurti harmoningą aplinką ir nepadaryti pagrindinių klaidų, skaitykite ČIA

5. Svetainė

Gražus svetainės kambarys – svajonė, kuri labai lengvai gali virsti realybe. Tai pagrindinė vieta kiekvieno namuose, kur praleidžiame didžiąją dalį laiko su šeima ir draugais.

Daugiau skaitykite ČIA

6. Mažo buto erdvės

Dauguma gyvename mažuose butuose, kuriuose dažniausiai kylantis klausimas – kaip būstą paversti erdvesniu, turinčiu savitą aurą. Patarimais dalinasi interjero dizainerė Rūta Jankūnienė.

Visą interviu rasite ČIA

Shutterstock ir Fotolia nuotr.

7. Kuriantiems šiuolaikišką ir jaukų stilių

„Gražiai ir jaukiai gyventi gali daugelis, tik reikia žinoti keletą dalykų“, – sako vilnietė interjero dizainerė Audronė Litinskienė, kurios projektai išsiskiria originaliu ir išraiškingu stiliumi, ir atskleidžia, kokie 5 dalykai padės sukurti išskirtinį interjerą.

Interjeras
Interjeras
S. Serapino nuotr.

5 patarimus rasite ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis