Angliško stiliaus namai, kurie spinduliuoja Kalėdų dvasia

Artėjant šventėms, įprasta bent jau šiek tiek papuošti savo namų erdvę, kad joje pasijustų pakili nuotaika. Vieni žmonės, puošdami savo namus, mėgsta naudoti minimalius, per daug į akis nekrentančius kalėdinius simbolius, o kiti – leidžia pasireikšti savo kūrybiškumui ir šventinėmis dekoracijomis išpuošia visus namų kampelius.

Šį tradicinio angliško stiliaus būstą sudaro: pirmajame aukšte esantis prieškambaris, virtuvė, svetainė sujungta su valgomuoju bei antrajame aukšte įsikūrę tėvų ir vaiko miegamieji, vonios kambarys, taip pat būste yra įrengtas malkoms laikyti skirtas kambarėlis. Panašu, kad namus kūręs dizaineris nepraleido nei vienos iš šių erdvių ir kalėdiniais akcentais užpildė visus namus.


Vida Press


Jau tik pasiekus šių namų duris, galima nuspėti, kad viduje gyvena kalėdine dvasia apsikrėtę žmonės – visus užsukusius svečius čia pasitinka ant durų pakabintas vainikas, kuris atspindi bendrą kalėdinį namų dekoravimo stilių – žali augalai bei violetinės spalvos akcentai. Šviesiame prieškambaryje klasikinio stiliaus staliuko ir erdvę praplečiančio veidrodžio kompozicija papildyta kalėdiniais žaisliukais sudėtais į stiklinius indus bei didžiule žalia puokšte, kuri taipogi papuošta keliais blizgiais žaisliukais.


Vida Press


Šventinio dekoravimo stilistika, kuri pasitinka įžengus pro duris, yra išlaikoma ir bendroje svetainės ir valgomojo erdvėje. Svetainėje vyrauja balta apdailos spalva ir elegantiškos baldų formos. Erdvę sušildo ir jaukumo suteikia rusenantis židinys. Šioje šviesioje, prabangioje erdvėje dekoratyviniai violetinės spalvos akcentai ir žali augalai atrodo labai ryškiai bei puošniai. Šiuo metų laiku būtent kalėdinės dekoracijos tampa svarbiausiomis kambario detalėmis.


Vida Press


Virtuvės kambarys dvelkia tradiciškumu ir jaukumu. Jaukumo įspūdžiui sustiprinti buvo parinkti raudonos spalvos minkšti akcentai (kilimas, fotelių užvalkalai, staltiesė), eglišakės bei širdelės formos dekoracijos. Šviežiai iškepti kalėdiniai sausainiai taip pat prisideda prie malonios atmosferos kūrimo.Miegamuosiuose, žinoma, irgi buvo neapsieita be šventinių dekoracijų. Klasikinio stiliaus tėvų miegamajame lovos galukojis buvo papuoštas žalia girlianda, o vaiko kambaryje kalėdinę nuotaika skleidžia nedidelė eglutė bei šventiški raudonos spalvos akcentai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis