Trys sumanymai, kaip padalinti kambario erdvę

Jei gyvenate vieno kambario bute ir jums norisi atskirti miegamojo erdvę, vykite šalin mintis apie mūro ar kitas masyvias pertvaras - jos tik užims vietą, nebent jūsų butas labai erdvus.

Siūlome pamąstyti apie medžiaginę pertvarą - paprasčiausią užuolaidą, taip pat dekoratyvinę kiauraraštę sienelę, kuri neblokuos šviesos.

Originalaus dizaino spinta taip pat gali tarnauti kaip puiki pertvara. Užuot ją statę prie sienos, pastatykite prieš lovą.

Spinta ne tiks taps puikia pertvara, interjero elementu, tačiau ir vieta daiktams susidėti. Beje, mes siūlome įmontuoti dureles abiejose pusėse, o spintą padalinti į dvi dalis - svetainėje pro stiklo dureles matytųsi, pvz., gražus servizas, o miegamojo dalyje būtų įrengtos patogios lentynos ar kabyklos drabužiams.

Shutterstock nuotraukos

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis