Nesenstanti elegancija: kaip suderinti pilkus ir baltus atspalvius interjere

Mėgstate klasikos ir elegancijos persmelktą interjerą? Reiškia, jog nesiskiriate su baltais ir pilkais atspalviais interjere. Madingiausių šių metų spalvų derinių kataloge COLOR NOW 2016 šie atspalviai užima svarbią vietą ir neabejotinai yra vieni iš XXI amžiaus interjero dizaino lyderių!

Pristatome amžinai madingus atspalvius – BALTĄ IR PILKĄ!

BALTI ATSPALVIAI

Po įtemptos darbo dienos grįžtate namo... Ko labiausiai norite? Atsipalaiduoti? Balta spalva interjere visada padės Jums jaustis lengviau!

Su įvairiais baltos spalvos atspalviais lengvai sukursite šviesų ir erdvų interjerą – tai tobulas pasirinkimas mažos kvadratūros būstuose, kadangi balta vizualiai praplečia erdvę. Šia spalva dažyta erdvė visada atrodys didesnė! Balta - neutrali spalva, todėl visada atgaivina kitas spalvas, sumažina kontrastus tarp jų. Kai interjere naudojate skirtingų rūšių medžiagas ir paviršius, dekoravimas balta spalva padeda išvengti dizaino klaidų ir sukuria harmoningą visumą.

Nepamirškite, kad balta turi daug atspalvių. Su šaltais baltos atspalviais kursite švaros ir griežtumo kupiną atmosferą, su šiltais - džiaugsitės namų jaukumu.

TIKKURILA nuotr.

TIKKURILA nuotr.

PILKI ATSPALVIAI

Būdami gamtoje puikiai jaučiatės? Rinkitės šaltus pilkus žemės atspalvius ir namuose jausitės, kaip gamtoje!

TIKKURILA nuotr.

Šalti žemės tonai atkeliavo tiesiai iš gamtos spalvų paletės. Tai lengvos ir nesenstančios spalvos, kurios sukuria idealų pagrindą šiuolaikiniam interjerui. Tamsesnių atspalvių naudojimas užtikrina nuolat madingą ir elegantišką interjerą. Svarbiausia pilką spalvą naudoti tinkamai, kad ji atrodytų žaismingai ir suteiktų namams jaukumo.

TIKKURILA nuotr.

TIKKURILA nuotr.

COLOR NOW 2016 – TIKKURILA dizainerių sudarytas septynių madingiausių spalvų derinių katalogas, kuris atspindi šio laikmečio dvasią. TIKKURILA siekia paskatinti žmones įsileisti daugiau spalvų į savo namus – ne tik ant sienų, ar grindų, bet ir ant baldų bei mažesnių interjero detalių.

Sužinokite daugiau apie kitus madingus COLOR NOW 2016 derinius TIKKURILA interneto svetainėje, paspaudę čia.

Kurkite elegantišką namų interjerą lengvai!

Užsakymo nr.: PT_72069802

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis