2017 metų spalva – iššūkis baltos spalvos mylėtojams

Garsių Skandinavijos dizainerių žiuri, atsižvelgdama į vyraujančias mados tendencijas, 2017 metų spalva išrinko elegantiškąją Angora H466.

Geros žinios tiems, kurie pavargo nuo baltos spalvos persmelkto interjero. TIKKURILA 2017 metų spalva tapo vienas iš kūno spalvos atspalvių - Angora H466. Tai rafinuota, prancūzų kasdienybės žavesį spinduliuojanti, šiuolaikinė spalva, kuri taip pat nuostabi alternatyva baltai spalvai. Angora H466, kuri šiuo metu ypač dominuoja mados sferoje, palyginus su balta, padeda kurti švelnesnį interjerą.

Gamintojo archyvas

Spalvų kolekcijų kūrime aktyviai dalyvavo garsus mados dizaineris Teemu Muurimäki, interjero dizainerė ir tinklaraštininkė Susanna Vento ir TIKKURILA dizainerė Marika Raike. Komisijos nariai kūrė „moodbordus“, naudodami keletą pasirinktų spalvų ir medžiagų. „Moodbordai“ pagal tematiką buvo suskirstyti į tokias grupes: angliški dvarai, kaimo idilė ir pramoninė estetika. Vėliau pagal šias grupes sukurtos trys šių metų spalvų kolekcijos: „Hazy“, „Clay“ ir „Growth“.

Gamintojo archyvas

„Angora – tai spalva, kurią lengva derinti interjere. Dizainerių nuomone, Angora H466 spalvos pasirinkimas yra itin praktiškas, kadangi ši švelni spalva tiesiog nenusibosta. Ja galite dažyti net ir didelius paviršius, neprarasdami šviesos erdvėje. Angora puikiai tinka prie tamsesnių, neutralių atspalvių - samaninės, pilkšvos, purvinos žalsvos ar įvairių šaltos rudos atspalvių,“ – sako TIKKURILA dizainerė Marika Raike.

Įkvėpimo iš „Color Now 2017” kolekcijos semkitės ČIA

Užsakymo nr.: PT_73783480

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis