Jaukūs geltoni namai

Žmonės, nusprendę suteikti namams naują įvaizdį, dažnai renkasi šią linksmą ir gaivią spalvą. Nepaisant jos populiarumo, geltona spalva pasižymi šiek tiek aikštinga reputacija. Jos atspalvis priklauso nuo to, kokios detalės ją supa ir kiek šviesos patenka į kambarį. Ši spalva gali būti šilta ar šalta, ryški ar tamsi, „civilizuota“ ar laukinė.

Geltonos charakteris priklauso nuo apšvietimo ir nuo to, su kuo ji derinama. Pavyzdžiui, derinama su raudona ji pati įgyja rausvą atspalvį; su žalia - nusidažo citrusiniu atspalviu. Kad ir kaip kruopščiai ieškosite to tobulo geltono atspalvio, tikrą rezultatą pamatysite tik tuomet, kai kambarys bus nudažytas ir apstatytas.

Norite geltono interjero? Pirmyn! Tik prisiminkite keletą taisyklių.

* Jei norite, bet nedrįstate, pradėkite nuo smulkių detalių. Geltonos pagalvėlės, suoliukas kojoms ar kelios vazos - puiki pradžia, nereikalaujanti didelių investicijų.

* Naudoti blyškius ir prislopintus atspalvius yra daug lengviau nei ryškius. Sienos ir stambios detalės tegul būna šviesios. Ryškesnes spalvas pataupykite akcentams.

* Geltona yra viena iš trijų pagrindinių spalvų, todėl ją galima derinti su beveik visomis kitomis spalvomis. Išbandykite rožinę, turkio, žalią, violetinę ir oranžinę. Net patys netikėčiausi deriniai gali atrodyti puikiai, jei pasirinksite teisingas proporcijas ir intensyvumą.

* Tame pačiame kambaryje galite derinti kelis geltonus atspalvius, tačiau tuomet reikės dar vienos „sujungiančios“ spalvos, pavyzdžiui, juodos. Ji padės sukurti harmoningą įspūdį ir leis pailsėti akims.

* Geltona - stipri spalva, tad venkite labai stambių detalių. Ji gali varginti, todėl verčiau įsigyti geltonas kėdes ir pagalvėles negu geltoną sofą.

* Jei naudojate ryškius atspalvius, nepamirškite saiko. Juos visuomet derinkite su kita spalva.

* Jei norite sukurti linksmą nuotaiką, dekoruokite kambarį geltona ir balta spalvomis bei juodais akcentais.

* Jei norite geltonų sienų, pasirūpinkite, kad baldai būtų neutralūs. Jei norite gaivaus įvaizdžio, pasitelkite baltus akcentus.

Dekoruoti interjerą geltona spalva nėra lengva, tačiau rezultatas to vertas. Skoningai dekoruotas geltonas kambarys yra ryškus, linksmas, įspūdingas ir jaukus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis