Su kuo derinti juodą spalvą?

Juoda - dramatiška spalva, ji sudaro didžiausią kontrastą, ypač jei derinama su balta. Techniškai tai nėra spalva, ji neutrali, o derinama su metaliniu aukso, sidabro, vario, žalvario atspalviu sukuria nepakartojamą įspūdį.

Būdama neutrali, ši spalva gali būti derinama su bet kuria kita spalva, taip galime išgauti nuostabų efektą. Prisiminkite bitę, jos geltonas ir juodas juosteles.

Tai naudinga spalva norint paslėpti ar užmaskuoti daiktus, jei nenorite, kad jie kristų į akis, nes juoda neatspindi šviesos. Jei norite nepastebimų daiktų, naudokite juodą matinę spalvą.

Juoda, derinama su raudona ir balta – akį traukianti kombinacija.
Tai fantastiška spalva interjere, sodri, blizgi juoda labai populiari japoniškame dizaine, kartu su raudona ir balta ji sukuria įspūdingą vaizdą.

Juodi granito stalviršiai virtuvėje sukuria elegancijos ir rafinuotumo įspūdį.

Ši spalva tinka grindims, nes yra tamsi ir yra tarsi pagrindas kitoms spalvoms.

Nepatartina dažyti sienų juodai, nes tai slėgtų, veiktų bauginančiai, bet juoda spalva puikiai tinka kaip akcentas.

Juoda dažnai naudojama šviesos instaliacijai, aksesuarams, durų staktoms, kad paryškintų kitas spalvas.

Juoda populiari odinių baldų spalva, jie atrodo glotnūs, prabangūs ir galingi bendruose ofisuose, ypač jei derinama su chromu ir stiklu.

Mums ši spalva dažnai atrodo neįprasta, atstumianti, bet jei tinkamai derinama su šiltomis spalvomis, galima sukurti rafinuotą, paslaptingą, net šiek tiek bauginantį įspūdį, kuris laikomas naudingu, ypač ofisuose.

Juoda spalva neišryškina objektų formų, nes sugeria šviesą, o ne atspindi ją. Todėl skulptūroms, lempoms ar kitiems daiktams, kurių forma yra svarbi, reikalingos ir kitos spalvos, atspindinčios šviesą.

Tai vyriška spalva, ji traukia vyrus, ypač jei kalbama apie sportinį automobilį. Juoda mėgstama ir moterų, ypač jei derinama su ryškiai rožine.

Paaugliai mėgsta ją naudoti savo miegamuosiuose, nes ji suteikia savotiško dramatiškumo.

Populiariausias derinys – juoda ir balta. Juodai baltos languotos grindys vonioje ar virtuvėje madingos metų metus, nes sukuria dramatiškumo, solidumo įspūdį, atrodo elegantiškai. Šis kontrastas nepasiduoda laiko tėkmei.

Juodą spalvą galima labai įdomiai panaudoti, jei nelaikysime jos bereikšme spalva.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis