Spalvos pagal fengšui jūsų namams

Raudona spalva feng shui filosofijoje priskiriama ugnies elementui. Tai šilumos, jaudulio ir aistros spalva. Jūsų namams, kaip ir kūnui, kiekvieną sezoną būtina šiluma. Namams jos gali suteikti raudona spalva.

Gali būti, kad jums raudona spalva nepatinka, tačiau bent vienas raudonas atspalvis turėtų virpinti jūsų širdį. Taigi, pirmyn! Atraskite šį atspalvį ir parsineškite jį namo.

Šie feng shui filosofijos įkvėpti patarimai padės jums geriau apsispręsti imantis puošti namus raudona spalva. Galbūt raudona labiau tinka jūsų miegamajam ar virtuvei – pamėginkite atrasti patys.

Garsiosios raudonos durys

Pradėkime nuo garsiųjų raudonų durų. Feng shui naujokas tvirtins, kad raudonos durys namams neša sėkmę. Nebūtinai.

Jei lauko durys nukreiptos į pietus ar pietvakarius, tuomet tai tiesa – raudona yra puikus pasirinkimas. Tačiau jei lauko durys nukreiptos į rytus, vakarus ar šiaurės vakarus, raudonos durys gero neatneš. Kodėl? Taip yra dėl penkių feng shui elementų sąveikos ir specifinių energijų, kurias jie perkelia į skirtingas namų erdves.

Raudonas traukos ženklas: žiūrėk į mane!

Jei jūsų namuose raudonos spalvos beveik nėra, geriausia pradėti nuo raudonos spalvos akcentų. Jūsų pasirinktas atspalvis priklausys nuo jūsų namų stiliaus ir esamo dekoro spalvinio tono.

Galbūt tai bus slyvinė arba purpurinė raudona. O galbūt skaisčiai raudona. Kas žino? Paeksperimentuokite ir atraskite tokią raudoną, kuri geriausiai papuoš jūsų namus.

Teisinga raudona spalva visuomet sukuria linksmą, gyvybingą, energijos suteikiantį jausmą, kurio reikia visiems namiškiams. Ši raudona spalva gali įžengti į jūsų namus vazų, pagalvėlių, kilimėlių ar dramatiško akcento prabangiose užuolaidose pavidalu.

Shutterstock nuotr.

Raudonasis kambarys

Kebliausia užduotis namuose pritaikant raudoną spalvą yra naudoti ją kaip pagrindinį kambario akcentą. Žinoma, tai nekelia keblumų, jei darbuojatės su talentingu interjero dizaineriu.

Shutterstock nuotr.

Jei norite likti dėmesingi feng shui filosofijai, derėtų saikingai dozuoti raudoną spalvą, nes kai kurioms namų erdvėms raudona nieko gera neneša. Rytinė feng shui energijos žemėlapio dalis yra ta erdvė, kurioje derėtų vengti raudonos spalvos.

Shutterstock nuotr.

Jei ketinate perdažyti visą kambarį raudonai (tai gali būti be proto gražu), pirma pasidomėkite, ar kambarys nėra rytinėje, pietrytinėje, vakarinėje ar šiaurės vakarinėje jūsų namų dalyje.

Raudonas miegamasis?

Raudona spalva suaugusiųjų miegamajame bet kokiu atveju yra sveikintina – nepaisant to, kurioje energetinio žemėlapio dalyje yra miegamasis. Svarbiausia yra įnešti raudonos spalvos dekoro akcentais, o ne tiesiog perdažyti kambarį.

Shutterstock nuotr.

Kadangi geriausias feng shui miegamasis yra tas, kuriame gerai išsimiegama ir maloniai pasimylima, ugningąją raudoną spalvą čia įleisti reikia dėmesingai. Pernelyg daug raudonos spalvos paveiks jūsų miegą. Pernelyg mažai gali sukelti apatiją ir abejingumą tarp partnerių. Ieškokite tinkamo balanso.

Shutterstock nuotr.

Gudriausia raudoną spalvą įtraukti dekoro akcentais – pagalvokite apie pagalvėles, antklodes, žvakes, meno darbus, ir t.t. Taip daugiau raudonos spalvos bus žiemą, o mažiau – vasarą. Kitaip sakant, tokiu būdu jūs kontroliuosite miegamojo temperatūrą.

Būtina – raudona virtuvėje arba valgomajame

Viena vieta namuose tiesiog prašyte prašosi ugningos energijos (raudona yra ugnies energijos išraiška). Ta vieta yra virtuvė ir valgomasis. Čia feng shui taisyklės panašios į tas, kurios taikomos miegamojo atveju. Kitaip sakant, geriau keiskite akcentus, o ne bendrą kambario spalvą. Nebent jūsų virtuvė ir valgomasis yra pietinėje ar pietvakarinėje energetinio žemėlapio dalyje. Tuomet galite taškytis raudona spalva drąsiai ir teisintis tuo, jog tai puikus feng shui. Čia paranku raudonio įnešti raudonos spalvos virtuviniais prietaisais, meno kūriniais arba raudonomis kėdėmis ar lempomis.

Interjeras
Interjeras
Shutterstock nuotr.

Visuomet geras feng shui – raudoni aksesuarai

Kalėdų metu taikoma praktika gali pasiteisinti ir ištisus metus. Gražios raudonos spalvos aksesuarai – staltiesės, lempos ar pagalvės – pagyvina bet kuriuos namus ar vakarėlį.

Shutterstock nuotr.

Jei nuotaika nekokia ir sumažėjo energijos, raudoni aksesuarai įpūs ugnelės. Taip pat ir šokoladiniai sausainiai!

Raudona spalva sode

Sodas yra dar viena erdvė, kurią derėtų palepinti raudona spalva. Galite panaudoti kėdę, statulą ar rožių krūmą – bet kokiu atveju raudona spalva suteiks energijos pliūpsnį bet kuriam sodui. Kai jūsų sode pulsuoja gera energija, ji persiduoda ir į namus. O kam geriau nuo to, kad jūsų namuose yra gera feng shui energija? Žinoma, jums.

Shutterstock nuotr.

Raudonos gėlės ir raudonos žvakės – visuomet puiku

Kai viskas nuvilia (subjaurojote virtuvės sienas basiai atrodančiu liepsnos oranžo raudoniu, sutuoktinis nekelia kojos į ką tik dekoruotą miegamąjį, o brangios šilkinės pagalvėlės yra pasmerktos kelionei atgal į parduotuvę), nesisielokite.

Shutterstock nuotr.

Pagirkite save už tai, kad bent jau stengėtės. Atminkite, kad kaskart vis tobulėjate. Ir žvelkite į pasaulį pro šviesesnius akinius. O pro juos išvysite raudonos spalvos gėles ir raudonas žvakes. Atsineškite jas namo.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis