Open House Vilnius kviečia į išskirtinį pasivaikščiojimą po DELFI biurą

2016 balandžio 20 d. Open House Vilnius kviečia į išskirtinį pasivaikščiojimą po DELFI biurą kartu su biuro interjero architekte Sabina Daugėliene (DO architects).

Pagrindinis naujienų portalas Lietuvoje DELFI atveria savo duris. Įžengus į DELFI biurą pasijunti lyg apsilankęs jų puslapyje - iškart atsiduri dėmesio centre. Amfiteatras ties įėjimu sustiprina šį jausmą ir sukuria neformalią, daugiafunkcinę erdvę susitikimams bei darbui.

Pro pagrindinį įėjimą patenkama į didelę, atviro plano erdvę, skatinančią kūrybiškumą ir bendradarbiavimą bei kuriančią karštų naujienų „avilio” atmosferą. Susitikimų kambariai išdėstyti dvejose antresolėse, į kurias patenkama laiptais ar per įėjimo amfiteatrą. DELFI biuro nuosaikus interjeras sukuria foną čia nuolat verdančiam veiksmui, o DELFI komanda yra pagrindiniai veikėjai šioje erdvėje.

DELFI / Kiril Čachovskij

Būtina išankstinė registracija į ekskursijas! Tai galite padaryti ČIA

Open House Vilnius - tai atviros architektūros savaitgalis, kviečiantis miestiečius ir miesto svečius pažinti šiuolaikišką ir išskirtinę Vilniaus architektūrą. Savaitgalio metu duris atvers daugiau nei 40 Vilniaus pastatų, kurie įprastai yra visiškai arba iš dalies neprieinami visuomenei. Renginys yra nemokamas ir atviras visiems.

Daugiau informacijos: www.openhousevilnius.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis