Būdai, kurie padės sukurti amžinai vasarišką interjerą

Keli taikliai parinkti spalviniai akcentai, gyvi augalai ir natūraliai šiltos tekstūros gali jūsų namus papildyti vasarišku charakteriu, kuris neišblės ištisus metus. Kadangi mūsų krašte saulėtų ir šiltų dienų būna visai nedaug, pristatome keletą būdų, kurie padės įsileisti tropikų dvasios į savo būstą.

Botanikos temos raštai. Botanikos raštai namuose asocijuojasi su gamta ir jos skleidžiama gaiva. Interjere puikiai gali atrodyti gėlių, palmių lapų, medžio šakelių ir kiti panašūs raštai. Žinoma, nevertėtų persistengti su raštų gausa, nes erdvė, kuri yra pernelyg marga, gali atrodyti perkrauta. Vertėtų rinktis tokius akcentus, kaip pagalvėlės, užuolaidos, pledai. Taip pat puikiai gali atrodyti akcentinė siena puošta botanikos temos tapetais.

Shutterstock

Augalai. Augalai namuose kuria gerą energiją. Jie interjerą papildo spalva, tekstūra ir gaiva. Tad nenuostabu, kad kuriant vasara dvelkiantį interjerą, jų reikia naudoti kuo daugiau.

Shutterstock

Terakota. Pastaruoju metu terakotos detalės interjere yra labai madingos. Jos spinduliuoja natūralumą, šilumą, paprastą eleganciją. Kadangi terakotos plytelės tinka tiek namo vidui, tiek išorei, jos gali virtuvei arba svetainei suteikti vasaros sodo nuotaiką.

Shutterstock

Žalios spalvos detalės. Be augalų, gaivos ir šviežumo jausmo erdvei gali suteikti žalia spalva. Ši spalva asocijuojasi su gyvybe ir atsinaujinimu, tad interjere ji sudaro naujumo įspūdį. Žalios spalvos akcentai, baldai ar net sienų apdaila namuose gali sukurti nesibaigiančios vasaros nuotaiką.

Shutterstock

Marokietiški akcentai. Marokietiškos pagalvėlės, kilimai, pufai ar šviestuvai namams priduoda dykumos žavesio. Tokios detalės atrodo labai charakteringai ir kuria pasaulietiškų namų dvasią.

Shutterstock

Vasariškos tekstūros. Tekstūra interjere yra be galo svarbi, nes ji suteikia erdvei papildomo charakterio bei vizualinio gylio. Kuriant vasaros įkvėptą interjerą, reikėtų rinktis natūralias tekstūras. Tai galėtų būti lininės užuolaidos, šiaudus primenančio pluošto kilimai, ratano šviestuvai arba baldai.

Shutterstock

Vario spalvos akcentai. Vario akcentai interjere atrodo šiltai ir jaukiai. Atspindėdami natūralią šviesą, jie primena saulę ir jos skleidžiamą gerą nuotaiką. Interjerą žaviai gali papildyti vario spalvos šviestuvai, vazonai bei kitos panašios detalės.

Shutterstock

Paruošta pagal Dekorama.lt informaciją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis