Keturios 2018 m. dizaino tendencijos: tradicijos susilieja su naujovėmis

Stiprėja prasmingų ir alternatyvių pasirinkimų poreikis. Pasak dizainerių, kitais metais bus koncentruojamasi į kasdienos atributus, rankų darbo daiktus, tvarumą ir nepavaldumą laikui.

Spalvingos intencijos – etika, derinama su ryškiomis spalvomis

Ši tendencija pasireikš ryškiomis spalvomis, dideliais raštais, dinamiškumu ir gyvybingumu. Medžiagos maišomos, perdirbama, rūšiuojama, paisant etikos, užtikrinant, kad dizaino gaminiai ne tik paliks įspūdį, bet ir bus tvarūs. Perdirbto plastiko, metalo, medžio ir tekstilės aksesuarai bus populiariausi languoti, dryžuoti, su dekoratyvinėmis briaunomis.

Make your home a very personal place. Current interior trends are all about material mix, colourful walls and plants. A guide presented by @pflanzenfreude.de – LINK IN BIO #ambiente18 #trends #rebel #harmonise #equalise #energise #plants #plantlover #homedesign #decorideas #flowerinterior #botanical #homegarden #greeninterior #miniplants #beinspired #homeinspo

A post shared by Ambiente (@ambientefair) on Jul 26, 2017 at 8:35am PDT

Apgalvoti pokyčiai namuose

Tai ir šiuolaikiška, ir laikui nepavaldi tendencija, ji – kukli ir pagaliau leidžianti atsipalaiduoti. Tai reiškia aiškią, šiuolaikinės gyvenamosios erdvės koncepciją, senų, patikrintų idėjų derinimą su naujomis. Pirmenybė bus teikiama šioms medžiagoms: medžiui, akmeniui, betonui, keramikai, bambukui, ketui (glazūruotam arba emaliuotam), natūralių spalvų linui ir vilnai.

Seeking a serene interior? Here's how: use sage in your interior spaces and travel to see it in action elsewhere. LINK IN BIO #ambiente18 #sagegreen #interiorinspo #interiorinspiration #interiordesign #interior #interiortrend #trend #colourcode #trends2018 #decoration #homedecor

A post shared by Ambiente (@ambientefair) on Aug 16, 2017 at 2:08am PDT

Inovatyvios medžiagos su emocijas žadinančiu dizainu

Ši stilistinė kryptis – turinti fantastikos atspalvį, įmantri, o tuo pačiu jautri. Eksperimentai su naujomis technologijomis sukūrė ne tik šalto pragmatizmo įspūdį, bet ir emocijas žadinantį dizainą. Ši kryptis apima ir neįprastus medžiagų derinius – pvz., popieriaus ir lino. Kiti žadinantys jausmus elementai – minkštos tekstilės struktūros ir naujoviški vaizdiniai akcentai, kurie šaltiems objektams suteiks naujų interpretacijų.

Drąsa rinktis prabangą

Drąsi tendencija su polinkiu į ekscentriškumą. Šis spalvingas, išraiškingas įvaizdis neatsiejamas nuo rytietiškų medžiagų, polinkio į prabangias detales. Pagaliau meniškai susilies dekoruoto porceliano, bangiųjų akmenų, ornamentuotų odos dirbinių, brokato, siuvinėjimo ir reljefinių drožinių fragmentai.

Minimalism is on the way out. New interior design trends are coming in. That's what Kati from @solebich has discovered at Ambiente. Now on the blog. LINK IN BIO #ambiente17 #bohochic #blog #trend #design #darkgreen #rattan #solebich @zenzahome

A post shared by Ambiente (@ambientefair) on Feb 21, 2017 at 9:20am PST

Daugiau apie naujausiausias tendencijas bus galima sužinoti jau kitais metais, vasario 9-13 d. Frankfurte prie Maino vyksiančioje parodoje „Ambiente“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis