Erdvės suskirstymas į zonas: praktiniai patarimai

Kruopščiai mėginate į butą sutalpinti svetainę, miegamąjį, vaikų ir darbo kambarius bei valgomąjį? Bet juk erdvę galima suskirstyti į zonas! Tai suteiks maksimalų komfortą nedideliame plote gyvenančiai šeimai.

Erdvės suskirstymas į zonas padeda ne tik racionaliai padalinti nedidelį plotą bei teisingai jame išdėstyti baldus, bet ir sąžiningai visiems šeimos nariams skirti panašiai vietos.

Taigi, pirmiausia – pamirškite visus standartus! Pasitelkite fantaziją ir imkitės darbo. Pabandykite erdvę suskirstyti taip, kad visi namiškiai turėtų savus jaukius kampelius ir patogias valdas.

Pavyzdžiui, prieškambarį, kuris yra ne kas kita, kaip ilgas koridorius, galima suskirstyti į zonas, naudojant skirtingas grindų dangas. Zoną prie pat įėjimo išklokite keraminėmis plytelėmis, kurios nebijo purvo. O likusi prieškambario zona tampa namų dalimi, ten klojamas parketas, laminatas ar kiliminė danga.

Jeigu prieškambaris labai ilgas, jame galima įrengti biblioteką arba savotišką paveikslų galeriją. Ilgas nuobodus prieškambaris „išsiplės“ ir tuomet, jeigu jį išdažysite skirtingomis spalvomis, įrengsite atskirus šviesos šaltinius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis