Būtinos permainos namuose rudenį

Rudens rytais kartais atrodo, kad jūs jau grįžote iš atostogų, o jūsų daiktai – dar ne (kur makiažo valiklis, vaiko priešpiečių dėžutė, tos mėgstamos dryžuotos kojinės?). Arba grįžo ne tie, kurių tikrai šiuo metu reikia (labai gerai, kad atsirado kremas nuo saulės, bet kur jis buvo, kai jo reikėjo prieš dvi savaites?). Arba atkeliavo nauji daiktai ir nepastebimai įsitaisė svetainėje, ant komodos paviršiaus, pakibo ant kabyklos, kur paprastai kabindavote žiemines striukes.

Nespėja vasaros daiktai surasti savo vietų, o prieškambarį jau užgriūva rudeninių batų, batelių bei guminių batų banga. Taip pat ten mėtosi vaikų kuprinės, sportinė apranga, mažiausiojo pliušinis meškutis, skėčiai, darbų ir pirkinių sąrašai (kurie pasimeta greičiau, nei spėjate juos įvykdyti).

Širdin, kaip rudeninė vėsa, skverbiasi klausimas – kodėl? Kodėl nepavyksta susitvarkyti? O dar koks visažinis giminaitis būtinai burbtelės: „Nes per daug daiktų“. O ko jūs atsisakytumėte? Sunku nuspręsti? Stovite vidury kambario ir prisimenate sterilius interjerus iš stiliaus laidų ar prašmatnių žurnalų, kur ant virtuvės stalo puikuojasi tik vienas obuolys. Kodėl kažkieno namai yra tobulai tvarkingi, o jūsų ne?

Jūsų (arba visi) namai yra tobuli. Nieko nereikia išmesti ar atsisakyti (jei nesinori). Daiktus tiesiog reikia apgyvendinti.

Ruduo toks laikas, metas rinkti, laikas kaupti, susirūšiuoti, susitvarkyti ir laukti pirmo ramaus šaltuko bei sniego. Dar kartą įsikurti savo namuose.

Jūsų namai, interjeras yra neatskleistos erdvės paslaptys, su daugybe neatrastų kampelių. Gal tuščioje nišoje trūksta nedidelės komodos, o tuščioje lentynėlėje poros spalvingų dėžučių? Ar kada nors pagalvojote, kad iš pirmo žvilgsnio mažoje vonioje gali tilpti tiek daug smulkmenų? Tilpti ir visada būti po ranka, kai jų prireiks. Neišnaudota erdvė po stalu? Ne ne, niekas jums nesiūlo ten pastatyti kartotinės dėžės, yra kitų, įdomesnių ir praktiškesnių sprendimų.

Daugybė pasirinkimų ir tik jums reikia nuspręsti, ar norite namuose „kūrybinės netvarkos“, ar jau minėto sterilumo. Be brangių, malonius sentimentus keliančių dalykėlių atsisakymo.

Namuose per daug drabužių?

Atrodo, kad prieškambaryje nusiavė ir visus savo batus paliko šimtakojis? Jums pravers batų tvarkyklė KomplEment – ir 16 batų porų tikrai ras savo vietą.

IKEA nuotr.

Drabužių maiše SVAJS saugiai pasislėps šviesūs vasariniai švarkeliai ar kostiumai.

IKEA nuotr.

Šaltuoju sezonu reikia daugiau visokių aksesuarų, todėl pirštinės daugiau nesusipainios su šalikais, kai juos sudėliosite komodos BRUSALI stalčiukuose.

IKEA nuotr.

Visur ant grindų mėtosi knygos?

EXPEDIT lentyna – tai viskas, ko jums reikia, kad knygos nuo palangės, sofos ar stalo persikraustytų į savo vietas.

IKEA nuotr.

Palikite vieną lentynos skyrių vaikiškoms knygelėms, o gal ten, pintoje dėžėje, norės pasislėpti pliušiniai žaisliukai.

IKEA nuotr.

Dar kelios dėžutės dokumentams, svarbiems popieriams, atsiminimams ar dienoraščiams.

IKEA nuotr.

Jei mėgstate skaityti prieš miegą, tai nereiškia, kad knygos turi voliotis po lova. Jums puikiausiai pasitarnaus lovos galvūgalis BRIMNES su lentyna – kelioms knygoms, akiniams ir vėlyvos arbatos puodeliui pasidėti.

IKEA nuotr.

Vis užkliūvate už vaikiškos mašinėlės?

O konstruktoriaus detales renkate iš savo lovos, virtuvės ir kitų keistų vietų?
Tvarkymasis nebus prievolė, o smagus žaidimas, jei vaikas žinos, kur kokio žaislo vieta.
Svarbu, kad jis visus stalčius gali pasiekti pats. Naudodami lentynų sistemą TROFAST pasirinksite tokio dydžio dėžes, kurios labiausiai tinka. Pasitarkite kartu, kur kokius daiktus geriausia ir patogiausia laikyti.

IKEA nuotr.

Kai mažieji užmiega, mamos gali surūšiuoti ir paslėpti išaugtus drabužėlius lovadėžėje PYSSLINGAR.

IKEA nuotr.

O komodėlė BARNSLIG RINGDANS pasitarnaus pačioms brangiausioms vaikiškoms smulkmenoms paslėpti – mažiausiems irgi reikia privatumo.

IKEA nuotr.

Higienos smulkmenos netelpa vonios kambaryje?

Vonioje ne tik prausiamasi. Joje tiesiog būtina turėti kampelį moteriškoms paslaptims (kosmetikai, įvairiems kremams ir t. t.). Štai parsivežėte mažus kvapnius muiliukus iš kelionės. Kada nors sunaudosite, o dabar tegul jie ramiai guli dėžėje su skyriais GODMORGON.

IKEA nuotr.

Padžiauti rankšluosčius ar sudėlioti lentynoje? Tiesiog pasirinkite, kur jums patogiau būtų laikyti – spintelėje LILLÅNGEN

IKEA nuotr.

ar ant sieninės lentynos HJÄLMAREN.

IKEA nuotr.

Svarstote, kaip racionaliau sutvarkyti namų biuro erdvę?

Darbo vieta MICKE tiks tiek paaugliui, tiek namuose norinčiam vakarais padirbėti suaugusiajam – užima nedaug vietos, o daiktų sutalpinti galima neįtikėtinai daug.

IKEA nuotr.

Daugiau neužkliūsite už kabančių laidų, įkrovikliai bus savo vietoje, kaip ir visi kiti kompiuterinės ar garso technikos priedai. Signum, toks nepastebimas, bet labai reikalingas pagalbininkas – padės jums pritvirtinti visus kompiuterio laidus po stalu ir išplauti darbo kambario grindis bus vienas juokas.

IKEA nuotr.

O jei kažko neprisimenate, kur padėjote, galima užsirašyti ir prilipinti magnetuku prie magnetinės lentos SPONTAN.

IKEA nuotr.

Kaip lengviausia rūšiuoti atliekas?

Popierius, plastikas, popierius, plastikas, skardinė, maisto atliekos, popierius, plastikas – dar nebandėte rūšiuoti?

Pirmomis dienomis gal dar susipainiosite, gal viską sudėsite ne į tą dėžę, bet greitai tapsite tikru rūšiavimo asu. Pasirinkite iš RATIONELL serijos tai, kas pagal dydį labiausiai tinka jūsų virtuvei ar sandėliukui.

IKEA nuotr.

Pažymėkite dėžes dekoratyviniais lipdukais DALLIDEN, – daugiau aiškumo, mažiau sumaišties.

IKEA nuotr.

Užsakymo nr.: PT_62444735

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis