Kaip nedaug išleidžiant atnaujinti pabodusį interjerą

Norint atnaujinti namus visuomet iškyla pinigų klausimas. Tačiau pokyčiams nebūtinos didžiulės išlaidos - svarbiausia skiriamas laikas ir fantazija.

Sunkiausia dalis yra nuspręsti, nuo ko pradėti. Ekspertai rekomenduoja įsigyti segtuvą ir rinkti iškarpas iš žurnalų su jums labiausiai patikusiomis nuotraukomis. Kai turėsite pakankamai medžiagos, išsirinkite idėjas, kurios geriausiai atspindi jūsų asmenybę. Renkantis baldus, stilių, spalvas ir aksesuarus, svarbiausia yra nebijoti būti savimi. Tik taip sukursite savo akiai ir širdžiai mielą interjerą.

Norėdami sutaupyti pinigų, į namų atnaujinimą žiūrėkite kaip į ilgalaikį projektą. Bėgant laikui pamatysite, ko iš tiesų norite ir ko reikia, todėl išvengsite neapgalvotų pirkinių. Tad geriausias patarimas yra neskubėti.

Jei norite atnaujinti savo namus, nebūtina pirkti naujų baldų - užteks suteikti jiems naują įvaizdį. Seną sofą ar fotelius atnaujinsite pakeitę gobeleną ar pagalvėlių užvalkalus; tokiu būdu galėsite keisti interjerą priklausomai nuo metų laikų ar besikeičiančių stilių. Svarbiausia - pasitelkti kūrybiškumą ir nebijoti eksperimentuoti.

Kelios idėjos ir patarimai

Štai keli patarimai, kaip nebrangiai dekoruoti savo namus

1. Apsižvalgykite aplinkui ir išanalizuokite, kokių pokyčių reikia namams. Tada pamąstykite, ką galite sau leisti. Jei norite tik pagyvinti atsibodusį svetainės ar koridoriaus interjerą, neverta per daug nervintis. Tiesiog perstumdykite baldus ir pakeiskite detales, pavyzdžiui, sienas ir staliukus puošiančias dekoracijas, sofos gobeleną ir pagalvėlių užvalkalus. Štai ir viskas - jūsų kambarys atrodys naujai ir įspūdingai.

Nuobodulį išvaikys blizgančios interjero detalės, pvz., metaliniai šviestuvai

Iš smulkmenų kuriama visuma

Kambarį pagyvins paveikslai

Įdomus šviestuvas gali tapti viso interjero puošmena

2. Jei esate žmogus, kuris mėgsta gyventi apsuptas gamtos, galite savo namus ar svetainę papuošti augalais ir gėlėmis. Tik susodinkite juos į gražius vazonus ir apšvieskite taip, kad nuo lapų atsispindėtų šviesa. Tai suteiks kambariui gyvybingumo.

Medelis koridoriuje - o kodėl gi ne?

3. Pastaruoju metu labai madinga dekoruoti namus žvakėmis. Jų galima nusipirkti daugelyje interjero prekių parduotuvių ir prekybos centrų, tačiau ne visos žvakės yra vienodos. Ieškodami žvakių, kuriomis puošite savo namus, atkreipkite dėmesį į kokybę, degimo laiką ir skleidžiamą kvapą. Jūsų namai ne tik puikiai atrodys, bet ir nuostabiai kvepės.

4. Jei nuspręsite atnaujinti virtuvės interjerą, neskubėkite išmesti senų baldų. Išradingai panaudoti ar dekoruoti suoliukai, staliukai, lentynos, spintelės ir kiti baldai gali suteikti virtuvei visiškai naują įvaizdį. Daug interjero dizainerių rekomenduoja nebijoti akivaizdžiai senų baldų. Įbrėžimai, išblukimai ir kitos amžių liudijančios detalės gali būti labai žavios. Kai kurie gamintojai specialiai “sendina” naujus daiktus. Tad prieš atsikratydami senais baldais, du kartus pagalvokite. Senienos gali suteikti jūsų virtuvei nepakartojamo žavesio.

Senas kėdes galima apvilkti naujais drabužiais

Senus baldus galite tiesiog perdažyti ir apvilkti naujais apmušalais

Virtuvinės spintelė dureles paverskite piešimo lenta - vaikams ši idėja nepaprastai patiks!

Naujas stalas ir kėdės jūsų virtuvę gali paversti jaukiu pašnekesių kampeliu

5. Savo namus galite dekoruoti nuostabiais dirbtiniais augalais ir gėlėmis, kurių rasite interjero prekių parduotuvėse. Jie nereikalauja priežiūros ir atrodo kaip tikri. Žinoma, gyvos gėlės visada atrodo gražiau, bet daugiau ir kainuoja.

6. Kambarius galite dekoruoti ir veidrodžiais. Juos kabinkite visur, kur tik galite, nes jie ne tik puikiai atrodo, bet ir vizualiai padidina erdvę.


Shutterstock nuotraukos

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis