Buto Vilniuje remontas: 4 savaitė

Baigėsi pirmasis remonto mėnuo ir, sakyčiau, visai neblogai pasistūmėjom. Praėjusią savaitę buvo išlietas betonas, smėliasrove nuvalytos plytos ir pradėtos gipskartoniu uždengtos sienos.

1 dalį rasite ČIA
2 dalį rasite ČIA
3 dalį rasite ČIA

Norint pamatyt tikrąją spalvą, atidengtas plytas dar reiks nuplaut, tačiau jau akivaizdu, kad reiks kai kuriose vietose pataisyti siūles (kad vėjas kiaurai nepūstų).

Remontas
Remontas
L.Ruokienės nuotr.

Remontas
Remontas
L.Ruokienės nuotr.

Grindys išbetonuotos. Buvom atvežę būsimų grindų dangų storių pavyzdžius (norint, kad nebūtų aukščių skirtumo, reikia iš anksto žinoti plytelių ir laminato (ar, pavyzdžiui, parketlenčių) storį su visais reikiamais paklotais jų susijungimo vietose).

Remontas
Remontas
L.Ruokienės nuotr.

Tuo pačiu sienos ruošiamos dažymui, valomi visi nereikalingi sluoksniai (o jie tokie spalvoti, ypač vaikų kambaryje!). Pertvaros, kaip matote, buvo medinės iš skirtingų šios medžiagos sluoksnių.

Remontas
Remontas
L.Ruokienės nuotr.

Taip pat šiek tiek atskleisiu mūsų dekoravimo klausimų ir jų sprendimų paieškas. Pradėkime nuo to, kad pirminis noras buvo – baltos sienos VISUR, VISUR. Vėliau atsirado poreikis vieną ar kitą vietą akcentuoti, ar bent tam tikras zonas vizualiai išskirti. Taigi, grafiniai tapetai tapo būtent tuo sprendimu – jie kol kas suplanuoti už miegamojo lovos bei ant vienos iš vaikų kambario sienų.

Rankraščio motyvo tapetas kol kas nutūpė už lovos norėjosi ko nors subtilaus, lengvo ir neįkyraus, su kuo mažesne tikimybe, kad atsibos...Dar visai neseniai buvome apsistoję ties vintažiniu vinilinių plokštelių motyvu...

Su vaikų kambariu dvejonių žymiai (žymiai!) daugiau. Visų pirma, norisi neutralaus tapeto tiek spalviškai, tiek lyčių atžvilgiu. Ir tokio, kuris sudomintų mažą vaiką, ir tokio, kuris tiktų vėliau. Taigi, bevartydami katalogus, užkliuvome už medelio iš teksto apie gamtos tausojimą motyvo. (Vėl šrifto elementas! Tokie pasirinkimai, matyt, ateina intuityviai, o paskui pastebi ir loginę seką). Man kiek nepatinka aktyvios šaknys, bet toje vietoje palei sieną bet kokiu atveju atsidurs vaikiški baldeliai ir prigesins šį elementą.

Berželių kamienų motyvą buvau nusižiūrėjus jau seniai, dar tada, kai akį ir širdį patraukė juodai balti grafiniai motyvai...Bet greičiausiai jis taip ir liks nepanaudotas. Nors gal būtent jį vertėtų parinkt vaikų kambariui?

Na, o pabaigų pabaigai tiesiog mini atradimas (kryptys su gyvenimiškomis nuorodomis), vėlgi jį kažkur norėtųsi panaudot (jis idealiai tiktų įėjimo/koridoriaus zonose). Bet mes juk neturim koridoriaus! Tai matyt, šis tapetas lauks kito projekto...

Taigi, šiam kartui tiek. Iki kito penktadienio!

Pasirinktus raštus galite išvysti ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis