Buto Vilniuje remontas: 8 ir 9 savaitės

Remontas tęsiasi.. Tad keliaukime į 8 ir 9 savaitės patirtis.

1 dalį rasite ČIA
2 dalį rasite ČIA
3 dalį rasite ČIA
4 dalį rasite ČIA
5 dalį rasite ČIA
6 dalį rasite ČIA
7 dalį rasite ČIA

Praėjusi savaitė pasižymėjo vienu dideliu, bet svarbiu (ir šiam etapui neplanuotu) pirkiniu. Teko keisti ir pirkti naują kondensacinį dujų katilą (kurio ir naudingumo koficientas didesnis), mat prieš tai buvęs atmosferinis katilas būtų reikalavęs mini remonto, kad gerai draugautų su grindiniu šildymu, veikė triukšmingai ir turėjo dar keletą kitų minusėlių, kuriuos, šiaip ar taip, ateity būtų norėjęsi pašalinti.

Remontas
Remontas
L.Ruokienės nuotr.

O kas gi čia? Vietoj labai viliojančių patogių krėslų nusprendėm įsigyti du patogiai nešiojamus pufus su labai labai labai patikusiom ir tikusiom detalėm. Vietos, visgi, daug nebus plačiai ir erdviai masyviais baldais apstatyti. Kavos staliukas vistiek bus žemas, kaulų dar neskauda, tad galėsim susivynioti lotoso poza.

Remontas
Remontas
L.Ruokienės nuotr.

Čia gi būsimo kilimo užuomina. Nepatikėsit, jį nusipirkom prieš daugiau nei metus, kai remontas dar tik buvo numatytas ateity, ir kilimas saugiai laukia iki šiol savo šlovės momento ant naujųjų grindų.

Remontas
Remontas
L.Ruokienės nuotr.

Na, ir paskutinė detalė, kurią jau turėjot matyti ankstesniuos įrašuose, yra plakatas, parsivežtas iš Paryžiaus, kuriam irgi jau numatyta konkreti siena bute.

Remontas
Remontas
L.Ruokienės nuotr.

Mintyse jau seniai viskas susidėlioję, tad tikrai, tikrai labai nekantraujam...

9 savaitė:

Devintoji savaitė butuke – dar ramesnė nei prieš tai buvusi. Jokių darbų ten nevyko, reikalai judėjo susirašinėjant. Dėliojom svarstomų vonios plytelių schemas, užsakėm grindų plyteles virtuvei, voniai ir garderobui, o kol kas dalinuosi išsirinkto laminato nuotrauka.

Remontas
Remontas
L.Ruokienės nuotr.

Jo paieškos truko labai, netgi stebėtinai LABAI trumpai. Tiesiog užėjome, pamatėme ir įsimylėjome. Joks kitas variantas, paskui apžiūrėtas, nebepatiko.

Na, o paskanavimui dar ir kelios smulkių detalių nuotraukos, kurios irgi apsigyvens mūsų namuose.

Remontas
Remontas
L.Ruokienės nuotr.

Remontas
Remontas
L.Ruokienės nuotr.

Iki kito penktadienio!

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis