10 dizaino klaidų, kurias esame padarę visi

Tenka pripažinti, kad visi savo namuose esame padarę nedovanotinų dizaino klaidų. Tad susipažinkime su sprendimais, kuriuos galbūt jau pats metas išguiti iš būsto?

1. Gražūs, bet nepatogūs baldai

Tokie baldai panašūs į batelius itin aukštais ir smailais kulnais – atrodo dailiai, bet jei negalite su jais paeiti (o ant baldo – sėdėti, ilsėtis ir pan.), reiškia, jie ne jums.

2. Itin stilingi baldai

Jie nuostabiai atrodė parduotuvės vitrinoje ir žurnale, bet namuose visiškai nedera prie kitų jūsų mėgstamų baldų. Dabar jau žinote, kad verta rinktis tik tokias interjero naujoves, kurios tinka asmeniškai jums.

3. Dažai, kurių nepatikrinote ir kuriais nudažius sienas, iškart pamatėte, jog spalva netinka

Išdažę visą kambarį samanų spalva pamatėte, kad esant tokiam apšvietimui ir sienų faktūrai, spalva atrodo visiškai kitaip, nei pavaizduota ant skardinės. Dabar jau žinosite, kad visų pirma dažus reikia išbandyti nudažant nedidelį plotą.

4. Pirkinys „svajonių gyvenimui“

Nusipirkote didžiulį stalą, nors nesate linkę laisvalaikio leisti namuose ar kviestis svečių? Arba ant sienos svetainėje pasikabinote didžiulį televizorių, nors labiausiai mėgstate skaityti? Dabar jau žinote, kad daiktus pirkti reikia atsižvelgiant į dabartinį gyvenimo stilių, o ne į tai, kaip svajojate gyventi kažkada ateityje.

5. Pigus pirkinys

Galbūt nusipirkote pigesnį fotelį, nes tuo metu daugiau pinigų skyrėte atostogoms. O kai po metų naujasis fotelis sulūžo, supratote, jog posakis „šykštus moka du kartus“ nemeluoja.

Shutterstock nuotr.

6. Per sudėtinga organizavimo sistema

„Sąskaitos dedamos į žalią segtuvą, neatplėšti laiškai – į mėlyną stalčių, rašymo reikmenys ant viršutinės lentynos... ar atvirkščiai?“ Jei per sunku atsiminti, galbūt vertėtų į tvarką namuose žvelgti kiek paprasčiau.

7. Kambariniai augalai

Panašiai, kaip itin stilingas baldas, kambarinis augalas taip pat gali labai gražiai atrodyti žurnale ar vitrinoje, o jūsų namuose atrodys ne vietoje. Todėl prieš eidami į gėlių parduotuvę objektyviai įvertinkite apšvietimą ir erdvę jūsų namuose.

8. Nepavykęs projektas „Pasidaryk pats
„O „Pinterest“ svetainėje atrodė taip gražiai...“ Dabar jau žinote, kad jei neturi gabumų amatui, verčiau kreiptis į ekspertus.

9. Banalus paveikslas

Kambaryje norėjote kažko ypatingo, tačiau dabar jau žinote, jog svarbu ne tik forma, bet ir turinys.

10. Pretenzingai balti baldai ar interjero detalės

Prieš įsigydami baltą interjero detalę ar baldą, greičiausiai nepagalvojote apie tai, ką mėgstate – šokoladą, raudoną vyną ir pan. Dabar jau žinote, jog sunku atsipalaiduoti namuose, kur reikia būti itin atsargiam, kad po to netektų pusę dienos plauti ir gramdyti dėmių. Nuo šiol baltų daiktų venkite kaip maro.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis