Fengšui taisyklės, kurios padės į namus privilioti teigiamą energiją

Koridorius, prieškambaris

Čia reikėtų talpinti stambų augalą dideliame vazone – jis atitraukia įėjusiųjų dėmesį nuo vidinių kambarių. Kai įėjimo durys namuose atsidaro į laiptus, vedančius į šeimininkų kambarius, – augalas sulėtins Ci energijos srovę ir nukreips įeinančiuosius į priešingą pusę. 

Iš prieškambario Ci energija koridoriais pasklinda po namus, todėl jos judėjimas turi būti be kliūčių. Ilgi tušti koridoriai, vienodos durys, taip pat tušti kampai sukuria niūrumo ir pristabdo Ci srovę – tais atvejais reikėtų pakabinti keletą kašpo su kambariniais augalais.

Svetainė ir valgomasis

Svetainė – tai namų širdis, čia jo gyventojai praleidžia daug laiko ir todėl joje vyrauja aktyvusis Jan pradas. Atmosfera svetainėje turi būti jauki ir draugiška, o pati patalpa – šilta ir gerai apšviesta, bet ne itin ryški ir tvanki.

Nereikia svetainės užgriozdinti daugybe augalų. Kambario centrą reikėtų laikyti apskritai be baldų arba pastatyti žemą staliuką su gėlėmis geltonoje vazoje, kaip šeimos klestėjimo ir gerovės ženklą.

Nišose ir tuščiuose kampuose, jeigu svetainė nėra taisyklingo stačiakampio formos, gali susikoncentruoti negatyvioji energija, kurią sukuria ir aštrūs bei atsikišę baldų kampai, atviros spintų lentynos. Visa tai reikėtų užmaskuoti svyrančiais kambariniais augalais, sienų šviestuvais ar drapiruotėmis.

Virtuvė

Virtuvė susieta su Vandens elementu, gerovės simboliu. Todėl, pagal kinų įsivaizdavimą, išorinis vaizdas, tvarka virtuvėje atspindi šeimos gerovę. Labai svarbu neužgriozdinti virtuvės daugybe smulkmenų, laikyti ją visad švarią ir tvarkingą.

Daugelyje namų virtuvė yra aktyvumo centras, tad joje turi vyrauti jang pradas. Medis balansą nusveria į in pusę, o metalas pabrėžia Jan savybes, todėl šias priešingybes reikia išlyginti. Tačiau medžio perteklius virtuvėje suteiks patalpai manieringumo ir rūstumo, o metalo perteklius – technologinio šaltumo ir agresijos. Tačiau užteks bent vieno vazonėlio ant palangės, kad viskas išsilygintų.

Miegamasis

Miegamajame turi vyrauti in pradas – rami ir taiki atmosfera, švelnūs tonai, neryški šviesa ir užapvalintos formos, nes tai – poilsio vieta.

Čia ypač svarbu, kad baldai ir konstrukcijos nesukurtų aštrių kampų, nukreiptų į lovą. Suminkštinti aštrius kampus ir palengvinti laisvą Ci judėjimą galima stambiais augalais vazonuose arba pakabintuose kašpo. Be to, augalai atgaivins orą kambaryje, jame bus geresnis miegas.

Darbo kabinetas

Darbo kambaryje – aktyvios protinės veiklos vietoje – turi vyrauti jang pradas. Tai visiškai nesudėtinga, nes kabinetiniai baldai tradiciškai gaminami stačiakampių formos, turi aštrius kampus, o biuro technika pati savaime stimuliuoja Ci energiją. Bet dar didesniam energijos Ci, patenkančios į kambarį, aktyvumui galima panaudoti didelius kambarinus augalus, patalpintus prie sienos šalia durų. O neutralizuoti atvirų spintų ir knygų lentynų poveikį, ypač jei šie baldai sustatyti už darbo kėdės nugaros, galima naudojant paplitusį fengšui metodą – pakabinamus kašpo su svyrančiais ar vijokliniais augalais.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis