Fengšui prognozė 2015-iesiems – kaip pritraukti sėkmę į namus medinės avies metais

2015-iaisiais, Avies metais svarbiausia bus jaukių, meilės pilnų namų kūrimas. Avis – gera, miela, dosni siela, ir namai jai labai svarbūs. Aviai, kaip ir jos geriausiam draugui Triušiui reikalinga saugi, jauki namų aplinka, prieglobstis nuo išorinio pasaulio.

Todėl 2015 metais itin palanku pasidaryti namuose fengšui remontą arba susikurti naują interjerą. Avis mėgsta, kai ją supa grožis ir menas, ir nepakenčia purvo ir beskonybės. Todėl ateinančiais metais reikia itin palaikyti švarą namuose. Nuo ko derėtų pradėti? Ekspertai tvirtina, kad nuo lauko durų. Tvarkydami priebutį ir prieškambarį mintyse sveikinkite sėkmę, kuri įeis į Jūsų namus 2015 metais. Ši zona turi būti ne tik švari, bet ir gerai apšviesta, kviečianti užeiti. Galbūt derėtų pakeisti lemputę, kažką perdažyti arba nusipirkti naują durų kilimėlį.

Kaip pritraukti gausą ir klestėjimą

Norint pritraukti gausą ir klestėjimą Medinės Avies metais, derėtų susitelkti į mokytojų ir kelionių zoną. Ši zona pagal fengšui yra dešiniajame kampe nuo įėjimo. Avys jaučiasi geriau, kai jaučia kitų palaikymą, jos atneša taiką ir harmoniją į grupę ir už grupės pastangas yra atlyginama. Riziką ir nepriklausomybę pasilaikykite iki 2016-ųjų – Ugninės Beždžionės metų.

Antroji fengšui zona, į kurią reikėtų atkreipti dėmesį 2015 m. – žinių zona, esanti kairiajame kampe nuo įėjimo. Jautriai ir pažeidžiamai Aviai reikia ramybės, kad atgautų jėgas.

Avies metais venkite prikaupti nereikalingų daiktų, niekniekių, antraip jus nuolat persekios lengva depresija ir klampumo jausmas. Dažniau parsineškite namo šviežių gėlių. Jei turite sodininko gyslelę, papuoškite savo namus gyvais kambariniais augalais. Augalai turi visus metus išlikti sveiki ir gražūs.

Ateinančiais Avies metais laikas puošti ir puoštis, būti stilingais, mėgautis gyvenimu ir skaniai valgyti. Ištisus metus kuo dažniau lepinkite save žaliaisiais kokteiliais. Madinga Avis visada atkreipia dėmesį į aprangos detales, jai labai svarbu ir elegancija.

Kaip pasiruošti Naujiems metams

Nauji metai – tai visada naujos viltys ir galimybės. Susitvarkykite butą lyg prieš pavasarį. Stumdykite visus baldus, kurie pastaruosius metus nebuvo judinami, ir būtinai išvalykite už jų ir po jais. Jei kažkur prisikaupė šlamšto, dabar tinkamiausias laikas jo atsikratyti. Kas yra šlamštas? Tai bet koks daiktas, kuriuo jūs nesinaudojate. Susitvarkykite visas spintas ir stalčius – šiais metais visi daiktai turi būti švarūs ir tvarkingai sudėti.

Ką pamatote iškart, vos tik įėję į savo namus ar butą? Kiekviename kambaryje yra kažkas, kas visų pirma krenta į akis. Stebėkite savo pojūčius – tai, kas visų pirma krenta į akis, turi suteikti įkvėpimo ir jaukumo Avies metais. Jūs ir jūsų svečiai neturėtų matyti, pavyzdžiui, šūsnies popierių ar krūvos svarmenų.

Shutterstock nuotr.

Pirmas daiktas, kurį pamatome įžengę į kambarį, turi būti toks patrauklus, kad pasąmoningai kiltų noras būti arčiau jo. Jei jums sunku sukurti jaukumą patiems, pavartykite interjero žurnalus, nebijokite eksperimentuoti.

Visada buvo manoma, kad Naujus metus pradėti reikia be skolų (paskola būstui ar mokslams nesiskaito). Pasistenkite išmokėti visas asmenines skolas iki 2015 m. pradžios ir atidžiai sekite savo finansus visus ateinančius metus, nes Avys laikomos gana išlaidžiomis.

2015 metų energijos

Kiekvieno kambario energiją galima visiškai pakeisti, pridėjus kelis naujus atspalvius. Pavyzdžiui, jei visi kambariai išdažyti balta ar pieno spalva, tai sukuria fengšui elemento Metalo perteklių, ir gali išprovokuoti nuolatinius ginčus ir barnius. Nors vienas kambarys turi būti spalvotas. Tai gali būti nedidelis kambarys, pavyzdžiui, vonia. Voniai tinka žydra spalva, o miegamajam – šviesiai žalia. Tik spalvos neturėtų būti per ryškios, jos turi raminti. Virtuvėje gerai naudoti geltoną spalvą. Kokį būtent kambarį perdažyti, nuspręskite patys.

Svarbiausias 2015 m. kambarys bus jūsų virtuvė, nes tai Medžio elemento kambarys, o 2015-ieji – Medinės Avies metai. Teks gerokai paplušėti ir kruopščiai viską iššveisti ir perrinkti visus rakandus.
Kadangi ateinantys metai susiję su Medžio elementu, puoškite savo interjerą kambariniais augalais, gėlėmis ir bambukais, kad pritrauktumėt sėkmę. Kaip bebūtų keista, pasistenkite, kad per Naujuosius metus jūsų namuose būtų šviežių gėlių.

Darbe ant savo stalo geriausia pasistatyti žalią augalą apvaliais lapais. Sėkmę neša tokios gėlės, kaip orchidėjos, bijūnai ir lelijos, o naujų kaktusų Avies metais pirkti nerekomenduojama. Dirbtinės gėlės taip pat puikiai atgaivins interjerą per Naujuosius metus, ypač orchidėjos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis