2018 metų horoskopas, kuris padės išpildyti jūsų namų interjero dizaino troškimus

Orakulai, krištolas, būrimas taro kortomis… Okultiniai dalykai visur aplinkui! Ir, žinoma, horoskopai – kam nepatinka sužinoti, ką paruošė ateitis? 2018 metų horoskopą, išpildysiantį visus su namų interjero dizainu susijusius jūsų troškimus, pristato Delightfull.eu.

Avinas

Raudona, oranžinė – kur pažvelgsi, visur vien šiltos spalvos. Šį Zodiako ženklą atspindinčios spalvos kalba apie aistrą ir stiprius jausmus, kurie juose gyvena. Taigi, kai sausio mėnesį pradėsite savo namų renovaciją, rinkitės šiltas spalvas, šiek tiek metalo blizgesio ir apšvietimą, kuris jums labiausiai prie širdies.

Shutterstock

Jautis

Iš prigimties užsispyrę ir mylintys gamtą Jaučiai šiais metais gali tikėtis viso ko geriausio. Tai kunkuliuojančios asmenybės, tad jų namų interjero dekoras turi atspindėti tai, ką jie turi viduje. Labiausiai atsidavusiems 2018 metai atneš tikrą pilį, didelius ir patogius baldus ir žemiškas spalvas, o kadangi būtent tokios patinka šio Zodiako ženklo atstovams, savo namuose jausitės daugiau nei gerai.

Dvyniai

Komunikabilūs, nenuspėjami ir smalsūs. Iš prigimties įdomūs, šio Zodiako ženklo atstovai gali turėti įtakos kiekvienam, pasitaikiusiam jų kelyje. Todėl, būdami vienais iš smalsiausių Zodiako ženklų, Dvyniai namuose privalo turėti dideles erdves ir geras knygų lentynas. Jų namų dekoras visada turi būti šviesus ir įvairiaspalvis, su knygomis nukrautais stalais ir lentynomis.

Vėžys

Pabandykime susigrąžinti praėjusio amžiaus vidurio dvasią. Sentimentalu, kūrybiška ir paslaptinga – taikliau apibūdinti to dešimtmečio tiesiog neįmanoma. Galų gale, gyvenimas ir sudarytas iš paslapčių. 2018 metais jums teks surengti ne vieną šeimos susibūrimą, pietus su draugais ar romantiškus vakarėlius.

Shutterstock

Liūtas

Kertam lažybų, kad Liūtą pažinsite net nežinodami, kokio ženklo atstovas prieš jus stovi. Tai pats galingiausias ženklas. Jis gimęs kautis, nugalėti ir niekada nepasiduoti. Po šiuo Zodiako ženklu gimsta karalienės ir karaliai. Liūto namai, neabejotinai, visada patys prabangiausi. Taip pat didžiausi, ekstravagantiškiausi, su unikaliais baldais ir tokiu pat apšvietimu. Raudona, vyšninė ir oranžiniai atspalviai – būtent tokios spalvos geriausiai išreiškia šio ženklo asmenybę!

Mergelė

Tai Žemės elemento atstovai, didžiausi Zodiako svajotojai, kurių aistra gyvenimui niekada neišsenka. Mergelės nuolat ir visur ieško gėrio, todėl neabejotinai pasieks sėkmės visuose gyvenimo aspektuose. Turint tai omenyje, labiausiai tikėtina, kad įėję į šio Zodiako ženklo atstovo namus išvysite smėlio ir visus kitus šviesius atspalvius.

Svarstyklės

Oi, šis Zodiako ženklas – pats beviltiškiausias romantikas iš visų. Pats supratingiausias ir labiausiai subalansuotas. Svarstyklėse tūno tikras magnetinis laukas. Nežinia, ar jį galima išvysti ir jų akyse, kalbėsenoje ar gebėjime pasinaudoti situacija, tačiau namų stilius neabejotinai tai atspindės.

Skorpionas

Galia, didybė ir drąsa. Šio Zodiako ženklo asmenybė pasižymi didžiausiu žavesiu. Tiesiog neatspiriamu žavesiu. Raudono vyno spalva, juoda, tamsiai mėlyna, tamsiai žalia – Skorpionui tinka visi sodrūs atspalviai. Ir nors jiems labai prie širdies prabanga, kalbant apie namų interjerą, svarbiausia Skorpionams patogūs baldai.

Shutterstock

Šaulys

Erdvūs ir gerai apšviesti – tokie po šiuo Zodiako ženklu gimusiųjų namai. Šaulys renkasi šiuolaikinį gyvenimo būdą, jam būtinas kontaktas su gamta ir Visata. Tai svajinga asmenybė, didžiąją laiko dalį skraidanti padebesiais, tad visai nenuostabu, kad 2018 metais jų namuose greičiausiai atsiras stalas stiklo paviršiumi.

Ožiaragis

Visi savo gyvenime turime Ožiaragių. Tai praktiškas, atsargus ir ambicingas žmogus, kuris didžiausią potencialą gyvenime parodo tuomet, kai jį supa vintažinė aplinka. Ramios spalvos, vidutiniai ir tamsūs tonai – tokie turėtų būti Ožiaragio namai. Ir kad jis juose jaustųsi visiškai gerai, būtina šiluma ir jaukumas.

Vandenis

Šiems laimingiesiems interjero dizaino pasaulis asocijuojasi su kažkuo futuristiniu. Po Vandenio ženklu gimusių žmonių namuose niekada netrūksta žavesio, nuoširdumo ir atjautos!

Shutterstock

Žuvys

Aistringi, mieli ir labai gilios sielos. Šio Zodiako ženklo asmenybė atspindi, kad jų tikroji esmė – sekti paskui savo svajones. Taigi, 2018 metų horoskopas byloja, kad jeigu turite didelį kambarį, kuriame netrūksta gamtos įtakos ir stovi praėjusio amžiaus vidurio baldai, primenantys apie senas romantiškas dienas, tuomet jūsų laukia vien tik laimė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis