7 praėjusių metų interjero tendencijos, kurios išlieka madingos ir šiemet

Šviesus medis
Tamsus medis, kaip antai, klevas, yra rimta klasika, o 2014 m. išpopuliarėjęs šviesus medis įneša gaivumo, namai atrodo erdvesni, šviesesni, jaukesni.

Vežimėlis-baras
2014 m. buvo vežimėlių-barų metai, bet ir dabar jie ne mažiau stilingi. Kaip nemėgti baro ant ratukų, kai viskas, ko reikia suplakti kokteiliui, yra po ranka.

Žalvaris
Žalvaris ir toliau nepraranda populiarumo. Virtuvėje galite derinri žalvarį su ąžuolu ir marmuru – senas metalas atrodo tikrai moderniai.

Marmuras
Marmuriniai stalai, spintelių paviršiai – nieko naujo. O štai, kaip žavu matyti marmurą ant sienų, grindų, baldų, įvairiausių aksesuarų. Kur dar jo įkomponuoti? Paliekame tai jūsų fantazijai.

Medinės lentos ir lentelės
Dabar medinės lentos ir lentelės įkomponuojami į įvairiausius projektus. Tai įneša kaimiško stiliaus į klasikinį dizainą.

Kartūnas
Gėlių raštai gal ir šaukia – „devintas dešimtmetis“, bet jie grįžta. Suderintas su moderniais akcentais gėlėtas kartūnas atrodo netgi prabangiai. Gal skamba neįtikimai, tačiau verta pabandyti.

Juoda virtuvė
Kam prisirišti prie šviesaus granito? Juoda spalva – ateities spalva: juodos spintelės, juodos durelės, juodi stalai ir kėdės. Drąsu ir netgi įžūlu, bet kaip žavu.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis