Kviečiame susipažinti su jaukaus interjero idėjomis „nuo – iki“ ir laimėti bilietą į parodą!

Kviečiame visus architektus, dizainerius ir interjero specialistus apsilankyti „Berry“ stende Litexpo baldų parodoje ir tapti mūsų partneriais.

Pirmą kartą parodoje „Berry“ baldų ir interjero detalių salonai pristatys net 100kv.m. gyvą buto interjerą su svetainės, valgomojo, vaikų ir miegamojo kambarių idėjomis, kuriuose atsispindės naujausios interjero tendencijos. Taip pat tik išskirtinai „Berry“ salonams pagamintą „SleepIdea“ čiužinių liniją.

Šiais metais į interjerus grįžtantis natūralumas siejamas su medžiu ir jo deriniais. Medis puikiai įsilieja į bet kokio stiliaus interjerą ir sukuria jaukią bei harmoningą namų atmosferą. Prie gamtos bei ją sudarančių elementų dar labiau priartina lyg dangus mėlynumo ir pievos žalumo atspalviai. Jie puikiai atalaiduoja ir ramina, o tai ypač svarbu nuolat visur skubančiame pasaulyje. Nuolat trūkstant laiko svarbu ne tik namuose vyraujanti harmonija, bet ir praktiškumas. Baldai namuose turi būti ne tik gražūs, bet ir lengvai prižiūrimu. Būtent todėl dauguma žmonių renkasi odinius baldus. „Berry“ baldų ir interjero detalių kolekcijos spinduliuos natūralumu ir jaukumu.

Gamintojo nuotr.

Svetainės zoną puoš eleganciją ir išskirtinumą sujungiantys „Gala“ gamintojo baldai. Šie baldai pasižymi gausiu sudedamųjų dalių pasirinkimu, kuris leidžia atsižvelgti į kiekvieno kliento asmeninius poreikius. Baldų gamyboje pasitelkiama aukščiausios kokybės itališka ir braziliška oda. 

Gamintojo nuotr.

Inovatoriškais sprendimais ir lengva priežiūra pasižymintys „Paged“ baldai sukurs svetainėje ir valgomojo kambaryje jaukią atmosferą. Prie išskirtinumu spinduliuojančių „Gala“ baldų svetainėje rusens židinys. 

Gamintojo nuotr.

„Paged“ baldai gaminami iš kruopščiai atrenkamų medienos žaliavų, todėl pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Tai baldai skirti žmonėms ieškantiems išskirtinumo ir vertinantiems kokybę.

Gamintojo nuotr.

Vaikų kambarį papuoš „Meblik“ gamintojo baldai, kurie gaminami išskirtinai jaunuolio ir vaikų kambariui. Rūpinantis vaikų saugumu visų baldų kampai yra užapvalinti, o stalčiai ir durelės su lėto prisitraukimo mechanizmu. Trinimui, šerpetojimui, skilinėjimui bei braižymui atsparus paviršius garantuoja baldų ilgaamžiškumą. „Berry“ – vienintelis „Meblik“ baldų pardavėjas Lietuvoje.

Individualius norus tenkinantis, stiliumi ir nepriekaištinga kokybe išsiskiriantis miegamojo lovų gamintojas „New Design“ papuoš miegamojo zoną. „New Design“ – įgyvendina tai, kas kitiems neįmanoma. Baldai gaminami pagal individualius užsakymus, todėl kiekvienas klientas gali susikurti jo poreikius atitinkančią lovą. Galima rinktis ne tik lovos aukštį ar plotį, bet ir audinį, galvūgalio tipą bei kojelių stilių ir formą.

Gamintojo nuotr.

„New design“ lovoms komforto suteiks lietuviškam gyvenimo būdui sukurti „Sleepidea“ čiužiniai, kurie leis mėgautis visaverčiu miegu visą naktį. Visi produktai gaminami tik kruopščiai atrinktose ir tarpautiniu mastu pripažintose įmonėse. Taip užtikrinama aukščiausia kokybė. „Sleepidea“ siūlo platų čiužinių, grotelių, užvalkalų bei patalynės asortimentą.

Daugiau Berry baldu ir interjero detalių rasite apsilankę mūsų salonuose arba internetiniame portale: www.berrybaldai.lt 

Laimėkite vieną iš 50 bilietų į parodą "Baldai" (ji vyksta "LITEXPO", kovo 26-29 d.). Nugalėtojus atrinksime burtų keliu, tad laimė gali nusišypsoti tiek 50-ajam, tiek 100-ajam dalyviui!

Užsakymo nr.: PT_67552524

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis