Taisyklės mažoms erdvėms, kurias vertėtų sulaužyti

Dažniausiai mažose erdvėse patariama visokiomis priemonėmis, nepaisant savo pomėgių, vizualiai plėsti erdvę. Иуе kartais visgi galima ir netgi patartina tų taisyklių nepaisyti.

1. Jokių tamsių spalvų
Tinkamai panaudota tamsi spalva gali paryškinti architektūrinis elementus. Kambaryje-bibliotekoje ryškiai žydra spalva yra kontrastinga vyšninėms knygų lentynų sienelėms. Ši tamsi spalva suteikia kambariui dimensijos, gilumo, daro jį didesnį ir tuo pačiu intymesnį.

2.Venkite raštų
Dažnai automatiškai patariama vengti tapetų su raštais, piešiniais, baiminantis, kad jie vizualiai dar labiau sumažins patalpą. Tačiau lengvas, įdomus piešinys traukai akį ir atitraukia dėmesį nuo mažos erdvės.

3. Statykite tik mažus baldus
Maži baldai palieka daugiau erdvės kambaryje, tačiau gali būti nepatogūs. Užuot statę kelis mažus baldelius, galite pastatyti vieną didelį.

4. Neįmanoma įrengti vietos pietų stalui
Valgomasis – vieta pokalbiams, maloniam bendravimui ir valgymui kartu, taip pat gali būti viena stalo žaidimams, rankdarbiams. Galbūt mažame kambaryje netilps stalas 10-iai asmenų, bet galima pastatyti mažesnį stalą.

5. Kuo mažiau daiktų
Minimalizmas tinka, jei esate pedantiškas, griežtas žmogus, tačiau daugumai iš mūsų patinka knygos, meno kūriniai, įrėmintos nuotraukos – visa tai suteikia kambariui gyvybės. Nebūtina apkabinėti sienų viskuo, ką turite, galima apsiriboti mėgstamiausiomis smulkmenomis.

6. Nekabinkite sunkių naktinių užuolaidų
Langas be užuolaidų nesuteikia kambariui daugiau erdvės ir nedaro jo stilingesnio. Na. o užuolaidos nuo lubų iki grindų vizualiai didina langą.

7. Nepirkite daiktų, kurie turi tik vieną paskirtį
Vietoje to galima įrengti ant staliuko mini barą, o jei staliukai originalūs, dar geriau.

8. Nemaišykite raštų
Šios taisyklės, kaip ir patarimo nenaudoti raštuotų, ornamentuotų tapetų, sunku nepaisyti, ir visgi vertėtų. Bent jau miegamajame galima pridėti įvairių raštų pagalvėlių.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis