Skelbiami konkurso „Sukurk šviestuvo dizainą ir gauk pajamas“ nugalėtojai

Baigėsi du mėnesius užtrukęs meniškos sielos žmonėms skirtas konkursas „Sukurk šviestuvo dizainą ir gauk pajamas“. Netradicinį ir labai įdomų konkursą organizavo LED šviestuvų gamintoja „Elmo light“ kartu su žurnalo „Mano namai“ komanda, o dalyvauti galėjo kiekvienas pilnametis Lietuvos gyventojas, turintis viziją, kaip galėtų atrodyti tikras svajonių šviestuvas.

Laikantis detalių konkurso taisyklių reikalavimų, dalyviai iki 2016-11-07 siuntė savo sugalvotų šviestuvų projektus – eskizus kartu su trumpu aprašymu. Iš viso sulaukta 19 šviestuvų projektų – vienas už kitą įdomesnių, nuo klasikinio iki ypač modernaus stiliaus.

Peržiūrint konkursui pateiktus projektus „Elmo light“ nustebino visų dalyvių sumanumas ir kūrybiškumas, kuris tiesiog veržėsi pro kraštus – kai kurie konkurso dalyviai atsiuntė netgi daugiau nei vieną šviestuvo dizainą.

Konkurso dalyvių projektus vertino solidi ir garbinga komisija: „Elmo light“ atstovas Saulius Baravykas, žurnalo „Mano namai“ redaktorė Kristina Pečiukonienė, tapytojas Gintautas Vaičys ir galerijos „Balta“ direktorė Jolanta Šmidtienė. Visi komisijos nariai atskirai kiekvienam dizaino projektui rašė balus pagal iš anksto sudarytą ir prie konkurso taisyklių paskelbtą anketą. Bendra visų komisijos narių balų suma lėmė 75% galutinio vertinimo balo. Likę 25% paskaičiuoti pagal portalo ManoNamai.lt skaitytojų vertinimus: visi dalyvių darbai buvo publikuoti svetainėje ir lankytojai balsavo, kuris iš darbų yra pats geriausias.

Susumavus komisijos ir ManoNamai.lt skaitytojų vertinimus, paaiškėjo nugalėtojai:

1. Dariaus Norvilo(individualios psichologijos konsultanto)šviestuvas (8,75 balai);

2. Luko Šiupšinsko(skulptoriaus)šviestuvas „Mėnuo“ (8,5 balai);

3. Aurelijaus Ščesnavičiaus(VGTU pramonės gaminių dizaino studentas)šviestuvas „Diamond“ (8,25 balai);

4. Pauliaus Daščioro(architekto)šviestuvas „Lucci“ (7,5 balai);

5. Jolantos Meškauskienės(interjero/baldų/grafikos dizainerės)šviestuvas „Žaidimas“ (7,25 balai).

Sekantis žingsnis – gamyba. Pagal konkurso nugalėtojų dizaino projektus „Elmo light“ pagamins šviestuvus ir prekiaus jais Lietuvoje ir užsienyje. Laimėjusių projektų autoriai gaus 20% komisinį mokestį nuo pagamintų šviestuvų pardavimų sumos.

Jei kažkuris iš šviestuvų patiko ir Jums, greitu laiku jį galėsite įsigyti – kada jie pasirodys prekyboje, kaip seksis juos gaminti pranešime kituose straipsniuose. Taip pat juose susipažinsime ir su pačiais konkurso nugalėtojais – sekite mūsų naujienas!

Daugiau informacijos: www.elmo.lt

Užsakymo nr.: PT_72921756

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis