Įkvepiančios virtuvės apšvietimo idėjos

Virtuvės interjere svarbų vaidmenį vaidina ne tik baldai, apdaila, buities prietaisai, bet ir apšvietimas, apie jį reikėtų pagalvoti prieš įrengiant ar pertvarkant jūsų virtuvę. Gerai apgalvotas apšvietimas gali paversti jūsų virtuvę vieta, kurioje jūs mėgsite gaminti ir bendrauti.

Prisiminkite pagrindinius apšvietimo principus

Skirtingos virtuvės zonos apšviečiamos nevienodai.

Darbo zonos apšvietimas – čia svarbu tinkamai apšviesti tą plotą, kuris susijęs su pagridiniais darbais virtuvėje – virimu, kepimu, ruošimu, indų plovimu ir t.t. Toks apšvietimas gali būti įrengiamas įvairiai – tam tinka pakabinamos lempos, papildomi šviestuvai, lempos po spintelėmis.

Valgymo zonos apšvietimas – tai pagrindinis apšvietimas, apšviečiantis visą virtuvę. Jis turi būti malonus, komfortiškas, šviesa ryški, bet ne spindinti, akinanti. Tinka įvairūs kabantys šviestuvai, lempos nišose, prie lubų viena juosta tvirtinami šviestuvai, sieniniai šviestuvai.
Nepamirškite ir natūralios šviesos.

Dekoratyvinis apšvietimas – jis suteikia virtuvei originalumo, išryškina įdomesnius dizaino elementus, plyteles, stiklą ir t.t. Tam tinka sieniniai šviestuvai, įvairiai išdėstytos lemputės.


Shutterstock nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis