Jaukūs namai su kelionių įspūdžiais

Kelionių įspūdžiais dvelkiantis interjeras visada madingas! Kaip kurti jį taip, kad būtų jauku? Kaip suderinti skirtingų kultūrų motyvus – raštus, faktūras, spalvas, formas? Yra du būdai – arba pamažu kaupti iš kelionių parsivežtus daiktus ir įsiklausyti į savo vidinį grožio pajautimą, arba pasikliauti profesionalių dizainerių skoniu.

Olandų baldų, namų tekstilės ir interjero detalių gamintojas „Dutchbone” specializuojasi kaip tik tokių interjerų kūrime. Vieni daiktai gaminami pramoniniu būdu, kiti – rankomis, laikantis senųjų amatų tradicijų. Toks derinys visda jaukus, nes yra sušildytas žmogaus rankų.

Įkvėpti žemės spalvų jie nukelia į praeitį ir kuria stilingą gyvenimą šiandien. Etninius pasaulio tautų audimo, siuvimo, vėrimo motyvus pritaikius šiuolaikinėms formoms išgaunamas neįtikėtinai originalus rezultatas.

Gamintojai gali pasiūlyti įvairiausių aksesuarų. Apvalių karolių kekės iš Azijos turgaus pasufleruoja šviestuvo idėją. Grubokai įrėmintas veidrodis interjere tarsi atveria dar vieną langą, praplečia erdvę.

Senovės Egipto, actekų simboliais marginti ar vintažiniai persiškų motyvų kilimai – amžinai madinga klasika. Jie nukelia į viduramžių pilis ir menes.

Šie interjerai tinka ir Niujorko loftui, ir Prancūzijos kaimo sodybai, ir moderniam būstui, kur jis bebūtų.

Lietuvoje „Dutchbone” galite rasti interjero ir užuolaidų studijoje „Jaukumas” (www.jaukumas.lt)

Užsakymo nr.: PT_70477470

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis