5 ritualai, kurie išvalys neigiamą energiją iš jūsų namų

Daugelis įvairių tikėjimų ir dvasinių kelių atstovų įsitikinę, kad išsivalymas nėra vien tik fizinių daiktų išnešimas ar išvalymas iš namų. Iš tikrųjų, daugelis tikėjimų numato užsistovėjusios neigiamos energijos išvalymą, po kurio atsiras erdvės naujiems pozityviems dalykams. Tačiau ar tuo tikėti, ar ne – tai jau Jūsų pasirinkimas.

Pavyzdžiui, pasak fengšui, neigiama energija gali likti nuo ankstesnių gyventojų ar bet kokio tuose namuose vykusio konflikto. Jeigu ši energija užsistovi, gali sukelti diskomfortą namuose, kurį sunku net paaiškinti. Be to, šiais dalykais tikintys žmonės mano, kad neigiamos energijos neišvalymas gali paskatinti ligas, konfliktus, nelaimes ir motyvacijos trūkumą.


Fengšui nėra vienintelė tradicija, kuri tiki erdvės valymu. Pradedant šamanizmu ir baigiant krikščioniškomis tradicijomis, tikima, kad iš namų erdvės periodiškai būtina išvalyti neigiamą energiją. Žemiau rasite kelias dažniausias erdvės valymo formas, būdingas daugeliui tradicijų.


Smilkymas šalaviju


Jungtinėse Amerikos Valstijose erdvės valymas daugeliui pirmiausia asocijuojasi su šalavijo smilkymu. Taip yra dėl to, kad šalavijo smilkymas kilęs į indėnų tradicijų, pagal kurias tam tikros žolelės turi gali apvalyti žmones ir vietas. Šalavijas yra žolė, kuri pakankamai dažnai naudojama prieš apeigas, taip pat indėnų medicinoje.


Smilkalų smilkymas


Ilgus šimtmečius smilkalai buvo naudojami erdvėms valyti ir žmonėms dvasiškai nuteikti. Tiesą sakant, pirmieji smilkalų naudojimo pavyzdžiai veda net į Senovės Egiptą, kur buvo tikima, kad tai padeda ne tik blogų kvapų atsikratyti, bet ir demonus atbaidyti.


Beveik visose tradicijose – nuo katalikų bažnyčių iki budistų šventyklų – naudojami smilkalai. Todėl visiškai nenuostabu, kad kai kurie žmonės, norėdami iš namų išvalyti neigiamą energiją, uždega smilkalus.


Shutterstock nuotr.


Garsas


Garsas taip pat yra tam tikra erdvės valymo forma, kadangi vibracijos išjudina ir pašalina bet kokią energiją, kuri gali būti užsistovėjusi. Vėl gi, tą patį galima pastebėti bažnyčiose ir šventyklose – jose skambinama varpais. Amerikos indėnai naudoja būgnus. Erdvės valymą garsu naudoja ir fengšui.


Namų pašventinimas


Namų pašventinimas praktikuojamas daugelyje religijų. Jo paskirtis – apsaugoti namų gyventojus. Taip pat namai šventinami po įsikėlimo ar svarbaus įvykio, pavyzdžiui, skyrybų. Vis dėlto, namus šventinti galima ir kitais atvejais.

Pavyzdžiui, katalikų tikėjime namus šventina kunigas, kuris juose meldžiasi ir šlaksto šventu vandeniu. Namų pašventinimą galima aptikti ir kitose krikščionybės formose, pas stačiatikius ir protestantus. Induizme namus šventina hindu dvasininkas ir pats ritualas gali priklausyti nuo konkretaus regiono. Namų šventinimo tradicijos nesvetimos ir žydams, ir musulmonams.


Druska


Paskutinis neigiamos energijos išvalymo iš namų būdas, kurį čia aptarsime, yra druska. Tikima, kad druska turi ypatingų valymo galių, todėl ji šiais tikslais naudojama fengšui ir kai kuriuose kituose dvasiniuose mokymuose.

Kadangi jūsų rankose tiek daug galimybių, šiemet gali kilti noras išvalyti namų energetiką. Jeigu namuose jau pradėjote įprastinį pavasarinį tvarkymąsi, išbandykite keletą šių neigiamos energijos atsikratymo būdų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis