Idėjos erdvesniems namams sukurti

Patarimai, kuriuos nesunkiai galėsite įgyvendinti ir be dizainerio pagalbos.

Išnaudokite natūralią šviesą

Jei trokštate, kad jūsų namai atrodytų šiltesni, erdvesni bei jaukesni nėra nieko geriau, kaip praturtinti juos natūralia lauko šviesa. Vienas inovatoriškesnių sprendimų būtų įsirengti didelių matmenų stumdomas arba sulankstomas duris. Didelės durų angos ne tik suteikia nepakartojamą erdvės jausmą, bet ir užlieja jūsų namus šviesa bei šiluma.

Taip pat šios sistemos padeda efektyviai taupyti vietą bei suteikia jums neribotą kūrybinę laisvę projektuojant savo būsto erdvę. Konstrukcijos, pagamintos iš aliuminio, pasižymi aukšto lygio apsauga nuo korozijos bei ypač efektyvia šilumos izoliacija. Kalbant apie apsaugą, duryse įrengtas aukštos kokybės užraktas užtikrina patikimą viso perimetro apsaugą.

Inovatyvus durų dizainas bei plati konstrukcijų įvairovė padės namuose sukurti trokštamą erdvumo ir šilumos jausmą.

Baldų išdėstymas

Daugeliui gerai žinoma, kad šviesios spalvos baldai vizualiai kambarį padaro erdvesnį, tačiau baldų gabaritai bei išdėstymas taipogi turi didelę svarbą. Planuojant kambario dizainą svarbu pasirinkti tinkamo dydžio baldus. Ypač atkreipkite dėmesį į sofos matmenis, kadangi nuo šio baldo priklauso tiek jutiminė, tiek faktiška jūsų kambario erdvė. Atminkite, kad baldai prekybos centruose vizualiai atrodo didesni nei jūsų kambariuose.

Veidrodžiai

Veidrodžiai yra vienas nuostabiausių įrankių erdvinėms iliuzijoms kurti, jei žinote, kaip ir kur juos statyti. Veidrodžiai, įrengti ilgo koridoriaus ar prieškambario gale, suteikia jiems papildomo ilgumo, tuo tarpu veidrodžiai, pastatyti priešais langus, suteikia kambariui daugiau šviesos. Taip pat galite eksperimentuoti kambaryje pakabindami du veidrodžius vienas priešais kitą, šiuo atveju kambarys vizualiai atrodys didesnis.

Užuolaidų pritaikymas

Užuolaidos taipogi gali kambarį paversti vizualiai erdvesnį. Kabinkite už langus platesnius karnizus, jei norite sukurti iliuziją, kad langai yra erdvesni nei ištikrųjų. Aukščiau, link lubų kabinamos užuolaidos taipogi kambariui suteikia daugiau erdvės. Be to, įsitikinkite, kad užuolaidos be reikalo nedengia langų, jei norite, kad į patalpą visuomet kristų kaip įmanoma daugiau šviesos.

Atlaisvinkite kambarį

Tai gali skambėti kaip per paprastas patarimas, tačiau dažnai namuose tenka matyti kambarius apkrautus begale nereikalingų daiktų. Jei norite, kad patalpos atrodytų erdvesnės, neapkraukite jų nereikalingais baldais ir daiktais. Taip pat atlaisvinkite palanges, kad į kambarius patektų kiek įmanoma daugiau natūralios šviesos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis