Kaip neišlaidaujant atnaujinti virtuvę

Virtuvė – viena svarbiausių erdvių, be kurios namai nebūtų tokie jaukūs. Todėl įsikrausčius į naują būstą jos atnaujinimui derėtų skirti tinkamą dėmesį. Kartais pakanka apgalvotų spalvinių derinių ar kelių naujų detalių ir virtuvė atrodo tarsi nauja.

Pats paprasčiausias būdas atnaujinti virtuvę – perdažyti jos sienas. Taip ne tik išreikšite savo asmenybę, bet ir greitai pasieksite akivaizdaus rezultato. Nuobodžią baltą erdvę paversite jaukesne nudažę jos sienas rusvai pilkais tonais arba pagyvinę ryškiomis spalvomis.

Jei vis dėlto linkstate prie baltos, pagyvinkite baltą interjerą mediniais darbastaliais. Įstiklintų spintelių rėmus galite nudažyti juoda spalva, kuri sukurs įspūdingą priešpriešą neutralioms sienoms. Originali idėja – pritvirtinkite prie sienos sidabro padėklą – tai bus ne tik išskirtinė dekoro detalė, bet ir praktiškas priedas. Magnetais prie jo galėsite tvirtinti receptus ar šeimos nuotraukas.

Shutterstock nuotr.

Nudažę senas virtuvės spinteles, kaipmat prikelsite jas naujam gyvenimui. Dar pakeiskite rankenėles ir spintelėms nebus ką prikišti. Jeigu virtuvėje vyrauja chaosas, galite įnešti ramybės šiltais neutraliais atspalviais.

Jeigu jūsų prioritetas – šiuolaikinis modernus stilius, rinkitės sidabriškai pilkus atspalvius. Nesenstančiam įvaizdžiui sukurti naudokite klasikines rankenėles, pavyzdžiui, iš žalvario arba šlifuoto nikelio. Jos padeda sukurti aukščiausios klasės pojūtį ir tinka prie bet kokios spalvų paletės.

Shutterstock nuotr.

Jei esate žaismingas žmogus, nudažykite ne pačias spinteles, o jų vidų. Tai sukels šypseną kiekvieną kartą pravėrus dureles. Be to, šį darbą nesunkiai padarysite patys.

Pasiūlymas drąsesniesiems – nuimkite viršutinių spintelių dureles. Taip sukursite atvirumo pojūtį, o skirtingomis spalvomis išdažytos lentynos sukurs nuotaikingą kampelį. Jose bus patogu laikyti tiek indus, tiek kitus reikmenis ir prietaisus.

Iš tiesų, turint teptuką, dažų indelį ir šiek tiek laisvo laiko, galima nuveikti labai daug! Jeigu nesiryžtate perdažyti didelių plotų, paeksperimentuokite su medžio dirbiniais. Pavyzdžiui, nudažykite langų arba durų rėmus. Tarkime, jei sienos nudažytos šviesesniu atspalviu, tamsiai mėlyni rėmai pagyvins aplinką, suteiks jai rafinuotumo ir sukurs erdvės iliuziją.

Shutterstock nuotr.

Virtuvėse labai gražiai atrodo... mokyklinės lentos. Tai yra mažas plotas, nudažytas mokyklinės lentos dažais. Tokia „lenta“ ne tik sukuria gylio iliuziją, bet ir yra be galo praktiška. Galėsite ant jos užrašyti pirkinių sąrašus, o vaikai galės papaišyti. Kokį plotą dažysite, priklauso tik nuo jūsų. Pavyzdžiui, galite vieną sieną papuošti plačia juoda juosta. Ypač gražiai prie tokio fono atrodo baltos atviros lentynos ir spintelės.

Kitas, gal kiek netikėtas sprendimas, gali būti paveikslai ar vaizdai iš jūsų kelionės. Juk virtuvė turi būti vieta, kurioje galima būtų pasisemti įkvėpimo ne tik receptų kūrimui.

Shutterstock nuotr.

Bet kuriai erdvei gyvybės suteikia smagūs aksesuarai. Gal tai bus ryškiaspalvis arbatinukas ar spalvotų indų rinkiniai, kuriuos nebus gėda išdėlioti ant lentynų.

Shutterstock nuotr.

Vizualinio įspūdžio pasieksite derindami skirtingas medžiagas (medį, metalą) ir tekstūras. Pavyzdžiui, kreminės spalvos spintelės suteikia lengvumo ir kontrastuoja su plieno spindesiu. Siekite seną su nauja – jūsų virtuvėje vietą sau ras ne tik močiutės indų servizas, bet ir kaimiško stiliaus didelė kriauklė ar sendinto medžio virtuvės sala.

Shutterstock nuotr.

Dėmesio! Atsisiųsk naująją nemokamą „Sadolin Visualizer“ programėlę, nuskanuok norimą patalpą, išsirinki spalvą ir iš karto pamatyki, kaip ji atrodys po atnaujinimo. Savo idėjomis dalinkis su draugais, šeima ir kurkite savo svajonių namus kartu! Atsisiųsti programėlę galite paspaudę ČIA

Užsakymo nr.: PT_72511914

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis