Šilumai ir jaukumui – skoningos žvakių kompozicijos

Šaltuoju ir tamsiuoju metų laiku namus sušildo ir jaukumo jiems suteikia žvakių šviesa. Pasidalinsime atrastomis gražiausiomis ir įdomiausiomis žvakių kompozicijomis – galbūt jos jus įkvėps suteikti savo namams dar daugiau jaukumo, juolab, kad artėja Kalėdos ir Naujieji metai, ir ko gero visi puošiame savo namus šioms šventėms.

Ar tai būtų žvakės metaliniuose indeliuose, ar skirtos dėti į žvakides, pasistenkite jų nedėti tiesiai ant baldų ar grindų, kitaip, geriausiu atveju, jų paviršių gali sugadinti nutekėjęs vaškas. Blogiausiu atveju, gali kilti gaisras. Praktiškiausia būtų žvakes iškart įsigyti indeliuose ar žvakidėse, kad nebereikėtų ieškoti, į ką jas įdėti. Kai jau pasirūpinote saugumu, galite skaityti tolesnius patarimus.

Labai gražiai atrodo įvairaus dydžio žvakės, sudėtos ant padėklo, kurio negaila apvarvinti vašku. Nes nutekėjęs vaškas kompozicijai suteiks tik dar daugiau grožio ir originalumo.

Taip pat žvakes galima įstatyti į kokteilių taures. Originalu!

#candles

A photo posted by Siret Bankier (@siret.b) on Nov 9, 2016 at 11:22am PST

Ilgos žvakės gražiai atrodo įstatytos į stiklinius butelius.

Blue(s). #candles #winter #window #home

A photo posted by Laura (@laura_kotryna) on Nov 9, 2016 at 11:21am PST

Vietoj padėklo galite naudoti plokščią ir didelę lėkštę, šalia viena kitos į jos centrą sudėdami žvakes.

Candles burning, cuddle time! #candles #cuddle #cosy #fall #homesweethome #homedecor #pinecones #copper #decoration #industrial #home

A photo posted by The_Inspiration_Home (@the_inspiration_home) on Nov 13, 2016 at 10:25am PST

Moliniuose padėkluose ir lėkštėse gražiausiai atrodo baltos žvakės.

Glasklokke med sort tallerken fra Ib Laursen #lovevintage #iblaursen #candle #candles #candlestick #candlelight #belljar #homeinterior #homeinprovement

A photo posted by Lovevintage (@lovevintagedk) on Nov 9, 2016 at 12:18pm PST

Kažkam pavyko įdomiai ir originaliai panaudoti kepimo formą.

Arbatinės žvakės vienos neatrodo įspūdingai, tad jas geriau įstatyti į kokią žvakidę, pavyzdžiui, indą su tinkamo dydžio įdubimais kiekvienai žvakei.

Douce soirée IG #decoaddict #deco #home #homesweethome #homedecor #decoration #roomdecor #bedroomdecor #instadecor #madecoamoi #interiordetails #interior123 #interiordesign #maisonsdumonde #bougies #candles #stars

A photo posted by Deco & Lifestyle (@hopesweethope) on Nov 9, 2016 at 12:13pm PST

Arbatinės žvakės ypač gražiai atrodo įstatytos į medžio rastą ar pagalį, prieš tai išskaptavus jame tinkamo dydžio įdubas.

Jei susiplanavote jaukų pasisėdėjimą su draugais, žiemiško jaukumo namams suteiks kambariuose ant laiptų, grindų ir pan. išdėliotos žvakės. Tik svarbu, kad jos būtų kokiose žvakidėse ar ant kitokio nedegaus pagrindo, o ne tiesiai ant grindų – saugumas svarbiausia.

Jei namuose turite senovinių krištolinių taurių ar stiklinių, panaudokite jas kaip žvakides. Pro krištolą persišviečianti ir žaižaruojanti šviesa atrodo labai skoningai.

Day 29 of the #livelaughbooksnovember challenge~ Fit for a Queen.👑 ____________________________ “And now at last it comes. You will give me the Ring freely! In place of the Dark Lord you will set up a Queen. And I shall not be dark, but beautiful and terrible as the Morning and the Night! Fair as the Sea and the Sun and the Snow upon the Mountain! Dreadful as the Storm and the Lightning! Stronger than the foundations of the earth. All shall love me and despair!” Galadriel, Lady of Lórien.👑 _____________________________ #thelordoftherings #lordoftherings #lotr #jrrtolkien #middleearth #elves #fantasy #fantasybooks #books #bookworm #booknerdigans #booknerd #bookaholic #bookaddict #bibliophile #booklover #booklove #bookstagram #bookstagrammer #bookish #readersofinstagram #reading #vsco #vscogallery #vscomood #snap_ish #candles

A photo posted by Ivana (@katie_scarlett_o_hara) on Nov 28, 2016 at 2:12am PST

Jei namuose neturite jokios tinkamos žvakidės, paimkite kokią taurę ar stiklinę, naudodami karštus klijus (klijų šautuvą) apklijuokite ją medžio šakelėmis – štai ir jauki žvakidė su gamtos motyvais.

Į stiklo indus galima įberti smėlio, dirbtinio sniego, akmenukų, kriauklelių, riešutų ar panašių dalykų, kurie atrodo dekoratyviai, ir įdėti arbatinę žvakę metaliniame ar stikliniame indelyje.

Taip pat galite pasidaryti žvakę iš vaško ir didelės kriauklės – ištirpintą vašką supilkite į didelę tuščią kriauklę. Nepamirškite dagčio!

#candles #سفارش_اينترنتى #خريد_اينترنتى #شمع #فروش_ويژه

A photo posted by جاشمعى و شمع هاى عطرى لوندر (@lavender_handemade_candles) on Nov 9, 2016 at 10:20pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis