Vintažinis efektas kilimų dizaine

„De Poortere“ garsėja visame pasaulyje kaip gamintojas, audžiantis nuostabius kilimus, kuriuose atsispindi madingiausios tekstilės tendencijos, spalvos ir raštų motyvai. Naujausias 2017 metų „De Poortere“ išskirtinių kilimų kolekcijas pristato „Dubingių“ salonai.

„De Poortere“ sėkmės paslaptis – išsaugotos senosios kilimų audimo tradicijos, aukšti kokybės standartai ir patirtis. Su šia kompanija bendradarbiauja geriausi flamandų dizaineriai, kuriantys šiuolaikiškus, novatoriškus, įvairaus stiliaus interjeruose derančius kilimų raštus. Subtiliai sendintas arba vintažinis paviršiaus efektas sukuriamas naudojant kelių tekstūrų bei susiūtų detalių vaizdą, todėl gaminiai atrodo unikaliai ir įspūdingai.

Gamintojo nuotr.

Kolekcija „Generation“

Ši kolekcija turi sąsajų su neramiu septintuoju dešimtmečiu, kai naujoji karta nusivylė sparčiai augančia pramone ir dideliais pokyčiais. Blukinti sendinto stiliaus klasikinio dizaino kilimai verčia atsigręžti į praeitį, stabtelėti ir pamąstyti. Neramų laikotarpį atspindi – aštrūs žaliųjų citrinų, aviečių, sodrūs vario atspalviai.

Kolekcija „Surf“

Kolekcija sukurta pagal dailininkės Marie Batheliellier darbų motyvus. Ši dailininkė gyvena ir tapo Atlanto vandenyno pakrantėje. Vanduo, smėlis, bangų mūša – jos kasdienis įkvėpimo šaltinis. Visa tai išradingai transformuojama į kilimų dizainą.

Gamintojo nuotr.

„Agra Sur“ kolekcija

Kolekcija nukelia į Persijos klestėjimo laikus. Agra buvo laikoma Mughal sultonų rezidencija, išpuošta spalvingais kilimais. Daugelio kilimų raštuose vyravo gėlių motyvai. „De Poortere“ dizaineriai, įkvėpti šių kilimų grožio, sukūrė „Agra Sur“ kolekciją, kurioje gėlių bei kiti rytietiški motyvai transformuojami į šiuolaikinį dizainą su su subtiliu sendinimo efektu.

Gamintojo nuotr.

Gamybos paslaptys

Plokščio audimo kilimai „De Poortere“ audžiami „Wilton“ staklėmis, o visi užbaigimo darbai atliekami rankomis, sutvirtinant kraštus. Tai lemia aukštą kokybę ir unikalumą. Dėl saugumo kilimų pagrindas užliejamas neslidžios medžiagos sluoksniu, kad kilimas neslidinėtų ant įvairių paviršių. Gamintojai siūlo didelį dydžių ir dizainų bei spalvų pasirinkimą, todėl kilimą pritaikysite įvairaus dydžio ir stiliaus interjeruose.

Kuo išskirtiniai „De Poortere“ kilimai:

–Flamandų audėjai savo meistriškumu garsėja nuo amžių ir meistriškumo paslaptis perduoda iš kartos į kartą.
–Į kiekvieną nuostabų „De Poortere“ kilimą įausta daugiau nei šimtmečio įgūdžių ir meistriškumo patirtis.
–Kilimams austi naudojami tik natūralūs pluoštai – aukštos kokybės vilna ir medvilnė.
–Didelis dėmesys ekologijai – sukurti produktai yra 100 proc. biologiškai skaidūs.

Daugiaus informacijos: www.dubingiai.lt

Užsakymo nr.: PT_73595602

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis