Ekologiškas dekoras – kas tai?

Šiandien žodis „žalia“ reiškia daug daugiau nei spalvą. Tai judėjimas už aplinkos tausojimą, lemiantis ir mados bei stiliaus tendencijas.

Aplinkos saugojimo ir tausojimo problema yra ne tik tvarus žaliavų naudojimas. Energijos išteklių kiekis ir tarša gamybos metu taip pat svarbus veiksnys saugant mūsų aplinką.

Gamintojo archyvas

Gamintojo archyvas

Investuojant į patalpas, įrangą, gamtinių dujų suvartojimą galima sumažinti iki 40 proc., elektros energijos suvartojimą – iki 10 proc.

Kontroliuodamas aplinkos taršą, atrinkdamas medžiagas, mažindamas atiekų kiekį ir jas perdirbdamas seniausias ir didžiausias tapetų gamintojas Amerikoje YORK itin atsakingai ir svariai prisideda prie ekojudėjimo ir siūlo ekologišką sienų dangą.

„YORK wallcoverings“ kolekcijose rasite iš lapų, smėlio, žolės, stiklo elementų, kamščio pagamintų sienų dangų. Šiuolaikiniame interjere natūralių pluoštų dangos atrodo subtiliai, bet tuo pačiu tai ir prabangos bei modernumo ženklas. Popieriniai, flizelininiai tapetai stebina raštais ir spalvomis, kuriuos įkvėpė gamta, medžiai, lapai, gėlės.

„YORK wallcoverings“ kolekcijose, pristatytose parodoje „Heimtextil 2017“, be itin aktualių medžio, marmuro, sendinto metalo imitacijų, apstu floristinių, stilizuotų augalų dizainų. YORK kolekcijose matomas glaudus ryšys tarp tradicinio dizaino ir šiuolaikinių jo interpretacijų.

YORK patentuotas ženklas:

YORK patentuotas ženklas žymi pralaidžią orui sienų dangą. Ji pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių, sudėtyje nėra ozono sluoksnį ardančių medžiagų, nėra kadmio ir gyvsidabrio. Itin žemas lakiųjų organinių junginių išskyrimas. Gamyboje naudojami dažai ir sienų danga gaminami vandens pagrindu.

Daugiau informacijos: www.dubingiai.lt

Užsakymo nr.: PT_73667074

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis