Naujausios kilimų tendencijos – beribis kūrybiškumas

Kiekvienais metais kompanija „Osta“, bendradarbiaudama su žymiausiais dizaineriais sukuria ir pristato naują įvairialypę, skirtingo stiliaus interjeruose derančią kilimų kolekciją, atitinkančią paskutines mados tendencijas, klientų poreikius ir vyraujančias interjerų dekoravimo kryptis.

INTERJERO SALONŲ TINKLAS DUBINGIAI PRISTATO BELGŲ KOMPANIJOS „OSTA“ NAUJAUSIĄ 2017 METŲ KILIMŲ KOLEKCIJĄ. PASAULYJE GERAI ŽINOMA KILIMŲ KOMPANIJA „OSTA“ JAU 80 METŲ LYDERIAUJA KILIMŲ GAMYBOS SRITYJE. KILIMŲ KOKYBĖ PATIKRINTA LAIKO IR KLIENTŲ LOJALUMO.

„ETHNIC“ KOLEKCIJA

Viso pasaulio senoviniai raštai ir piešiniai suguldyti į eklektiškus šios kolekcijos kilimų dizainus. Gyvybingos spalvos ir išraiškingi raštų motyvai padeda perteikti autentiškumo dvasią.

„CONTEMPORARY“ KOLEKCIJA

Harmonija ir paprastumas charakterizuoja šios modernios kolekcijos dizainus. Spalvų gaivumas ir stiliaus švara padeda sukurti šiuolaikinį vaizdą.

„VINTAGE“ KOLEKCIJA

Šios kolekcijos pagrindas yra autentiški, tačiau sumoderninti, išblukinti klasikiniai dizainai, paįvairinti novatoriškų technologijų elementais. Atsitraukiama nuo tradicinių klasikinių spalvų ir atspalvių, suteikiama beribė laisvė derinti išblukintus klasikinius raštus su modernios paletės spalvomis. Kolekcijai būdingas subtilumas, lengvumas, tekstūrų įvairovė, leidžianti kurti interjeruose trapią eleganciją.

„CLASSICS“ KOLEKCIJA

Klasikos estetika niekada neišeina iš mados dėl savo elegancijos, prabangos ir tradicijų. Šiltai dosnios spalvos detalizuotuose dizainuose sukuria amžiną grožį ir neblėstančią vertę.

Naujausių kolekcijų kilimų galite išsirinkti interjero salonuose DUBINGIAI: www.dubingiai.lt

Užsakymo nr.: PT_73934866

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis