Modernus miegas: 6 būtiniausi šiuolaikinio miegamojo akcentai

Technologijos jus lydi kiekviename žingsnyje, telefone sutvarkote kone visą savo „gyvenimą“, tačiau vis dar miegate ant lentos kietumo čiužinio, šventai įsitikinę, kad taip yra sveikiau, o norėdami užmigti senamadiškai skaičiuojate aveles? Kviečiame susipažinti su 6 elementais, kurie pavers jūsų miegamąjį modernesniu ir leis išsimiegoti bent 6 kartus geriau.

1. Oro drėkintuvas

Oro drėkintuvai yra tokios stebuklingos „garo mašinos“, kurios pakelia drėgmės lygį kambaryje. Kaip jis gali paveikti mūsų miegą? Labai paprastai – sausas oras gali lemti kvėpavimo sutrikimus, odos problemas, kurios žadins jus vidury nakties, neleis užmigti arba giliai įmigti. Oro drėkintuvas padės palaikyti tinkamą drėgmę kambaryje. Be to, drėkintuvas suteiks interjerui stilingumo, o jo skleidžiami garai – paslaptingumo ir romantikos.

2. „Baltojo“ triukšmo aparatai

Kaimynų šuo naktimis mėgsta garsiai reikšti savo jausmus? Knarkia šalia gulintis partneris? Girdite pašalinius garsus, kurie blaško ir neleidžia užmigti? Laimei, šiuolaikinės technologijos gali išspręsti šią problemą labai paprastai – „baltojo“ triukšmo aparatais, „migdukais“ ar tiesiog „baltojo triukšmo“ programėle jūsų išmaniajame telefone. Lengvas triukšmas, kuris primena siurblio ar plaukų džiovintuvo burzgimą padeda užmigti net kūdikiams, tad kodėl nepabandžius jo ir jums?

Gamintojo archyvas

3. Prigęstanti šviesa

Įsitaisote patogioje lovoje, užsiklojate pūko purumo antklode ir lėtai lėtai pasiekiate šviesos jungiklį, nusiteikę pasinerti į snaudulį. Bet vos tik šviesa užgęsta, jaučiatės tarsi įpareigoti užmigti, imate nervintis, vartytis ir visi miegai išgaruoja. Skamba pažįstamai? Tada įsigykite lempą, turinčią automatinę šviesos sumažinimo funkciją. Tad vakare nereikės išjungti šviesos, o ryte nubudusius jus pasitiks lengvas, neįkyrus šviesos spindulys.

4. Programėlė, kuri analizuoja miegą

Technologijos sudėliojo mūsų gyvenimą taip, kad jo tiesiog nebeįsivaizduojame be išmanaus telefono ir visų jo teikiamų privalumų. Ir pažanga netrypčioja vietoje! Yra sukurta ir vis dar kuriama daugybė kasdienybę palengvinančių ir praskaidrinančių programėlių. Jūs galite parsisiųsti programėlę, kuri analizuoja jūsų kvėpavimą, temperatūrą ir judesius miego metu ir pažadina iškart pasibaigus REM miego fazei. Toks procesas garantuoja lengvą ir darbingą dieną.

Gamintojo archyvas

5. Automatinė temperatūros reguliavimo sistema

Kambario temperatūra miegamajame turi didžiulę įtaką miego kokybei. Jeigu nuolat nubusite nuo jausmo, kad miegate prakaito baloje ar riesitės į embriono pozą, bandydami sušilti, ryte 100 procentų apšauksite savo antrąją pusę, rodysite nepadorius gestus pro automobilio langą ir trenksite į stalą kumščiu savo viršininkui. Išeitis? Automatinė temperatūros reguliavimo sistema, kuri, nepriklausomai nuo metų laiko ir oro sąlygų, palaikys malonią, miegui tinkamą temperatūrą.

6. Modernus čiužinys ir jokios lovos

Kai miegamasis yra modernus, būtų tiesiog nuodėmė miegoti ant senomis gamybos technologijomis pasižyminčio čiužinio. Maža to, metas keisti senamadišką požiūrį, kad kuo kietesnis čiužinys, tuo miegas yra geresnis. Moksliškai įrodyta, kad tai netiesa! Gero čiužinio paslaptis – jo gebėjimas prisitaikyti prie jūsų svorio, kūno formos ir išlaikyti stuburą taisyklingoje padėtyje. Būtent tokiomis savybėmis pasižymi naujas, modernus „Napsie“ čiužinys. Jį galite drąsiai tiesti ant grindų, nebijodami pakenkti jo kokybei. Atsisakydami lovos vizualiai padidinsite miegamojo erdvę. Jis taps jaukesnis ir stilingesnis.

Gamintojo archyvas

Užsakymo nr.: PT_74487462

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis