10 dalykų, kurių skubiai reikia atsikratyti

Kiekvienuose namuose yra senų daiktų, su kuriais mums nesinori skirtis. Tai gali būti mėgstami seni džinsai ar indų servizas, kurį padovanojo močiutė. Kiekvienas jų turi savo energetiką, ir mažai kas žino, tačiau kai kurių senų daiktų tiesiog neturi būti namuose, kur gyvena žmonės. Jie gali jums pakenkti ir net nežinosite tikrosios bėdos priežasties.

1. Sudužo veidrodis? Greičiau išmeskite jį. Sudužusiems ar sulaužytiems daiktams namuose ne vieta.

2. Jeigu jums įteikė dovaną, kuri jums nepatinka ir kelia neigiamas emocijas, atsikratykite jos, nes toks daiktas padovanotas kartu su piktomis mintimis ir ketinimais.

3. Suplėšyti drabužiai ar avalynė, taip pat daiktai, kuriuos išaugote ar tiesiog nenešiojate – visa tai išmeskite iš savo garderobo.

4. Indai namuose įkūnija šeimyninį sutarimą. Jeigu norite išvengti pykčių ir nesutarimų, išmeskite įskilusias lėkštes ir apdaužytus puodelius.

5. Būtina atsikratyti ir augalų su bloga energetika. Pavyzdžiui, manoma, kai vijoklis merginos namuose gali provokuoti nelaimes asmeniniame gyvenime ir vienatvę.

6. Namuose neturi būti ir baldų aštriais kampais, kurie nukreipti į jūsų miegojimo vietą ar poilsio vietą.

7. Venkite ir paveikslų su žmonėmis ar gyvūnais, kurių žvilgsnis jums nemalonus.

8. Išsišiepusių ir piktų žmonių ar gyvūnų atvaizdai į namus įneša konfliktų ir pykčių.

9. Turėtumėte atsikratyti ir daiktų su bloga istorija, kurie kažkada priklausė blogiems žmonėms ar simbolizuoja blogus įvykius ar prisiminimus.

10. Keliaudami po egzotiškus kraštus nesivežkite kaip suvenyrų tokių daiktų, kurių istorijos nežinote. Jie galėjo būti naudojami magijai ir turėti savyje atitinkamą energetinį užtaisą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis