Aktualios pavasario ir vasaros sodo dizaino tendencijos

Pavasario / vasaros sezonas žada poilsį, džiaugsmą ir vaikystės laisvės skonį – tą puikų jausmą, kad Tau priklauso visas pasaulio laikas. Saulėta diena niekad nesibaigs, o jei ir baigsis, tai atneš puikų vakarą, kai nuo ežero ar pievos lėtai kyla šilta vakaro migla, apgaubianti visus savo stebuklingumu ir užkliudanti romantikos stygą net ir praktiškiausiose dvasiose. O rytas – rytas ateis su gaiviu kvėpavimu ir naujų nuotykių pažadu. Būtent tokia graži ir spalvinga yra Lietuvos vasara, kurią gali pradėti tinkamu interjero akcentu. Tai padės ne tik nusiteikti metų laikų kaitai, bet ir pratęs ją iki tol, kol būsi pasirengusi rudeniškoms improvizacijoms. Ne mažiau svarbu – tomis dienomis, kai saulė bus pasislėpusi debesyse, ryškios vasariškos spalvos pamaitins Tavo sielą.

Pamatinės vertybės

Pagal savo gerą ir kokybišką interjero suvokimą mes, lietuviai, esame arti skandinaviško dizaino: natūralios faktūros ir spalvų gama visada bus mūsų intuityvios klasikos variantas. Būtent todėl JYSK siūlomi sodo baldai yra tokie mėgstami – jie harmoningai dera su pušimis, Baltijos jūros smėliu, mažais sodeliais, metų metus prižiūrimais rožynais. Didesnius sodo baldų komplektus patogu nutupdyti soduose ir terasose, o mažesniuosius – miesto namų balkonuose. Mėgstamiausia yra šviesios ar tamsiai rudos spalvos mediena, tačiau mados gurmanai rinksis šviesaus lino ar tamsiai pilką spalvas, nes jos gerai papildo aplinką, padeda paryškinti smulkią faktūrą ir originalius akcentus.

Akcentai

Kai pagrindiniai baldai pasirinkti, svarbu atrasti savo akcentus – tuos, kurie padės sukurti norimą nuotaiką. Patinka spalvos, nori pasikelti nuotaiką – labiau nei vitaminas C padės ryškių spalvų pagalvėlės, kilimai ar net pledai. Tinkamai pasirinkęs interjero akcentus gali sukurti savo tropikų salų rojų ant žemės. Jei vis dėlto labiau mėgsti intelektualesnę aplinką, visi pasteliniai atspalviai ir lino bei medvilnės faktūros tikrai nudžiugins Tavo estetinio skonio receptorius. JYSK asortimente rasi viską, ko reikia sukurti idealiam namų pojūčiui. Eksperimentuok! Jei pagalvėlės ar pledai – tai keli (tegu Tau ir Tavo svečiams būna patogu), jei žvakės – tai spalvotos, sustiprinančios ir papildančios net impulsyviausią nuotaiką.

Protingas pasirinkimas

Neabejotinai praktiškiausias baldų, kėdžių užvalkalų ir patiesalų pasirinkimas yra toks, kuris geriausiai padeda paslėpti įvairių buitinių nelaimių pėdsakus. Šiuo atžvilgiu geriausias pasirinkimas yra margos medžiagos. Įvairūs spalvingi raštai, brūkšneliai, kontrastingi atspalviai padės palaikyti aktualų ir šviežią pojūtį visą pavasario / vasaros sezoną. Žinoma, balta spalva ir pasteliniai atspalviai jau seniai liudija apie aristokratišką požiūrį, tačiau jei prie Tavo stalo mėgsta svečiuotis vaikai, o ant sofos ilsisi gyvūnai, verčiau ieškok įkvėpimo pasakoje „Tūkstantis ir viena naktis“ ar spalvotuose motyvuose. Kad niekas netrukdytų Tavo poilsio, nenuvertink pavėsinių, saugančių nuo saulės, ir tinklelių nuo uodų – siūlome keletą variantų, puikiai tiksiančių bet kokioje aplinkoje.

Šviesos šaltinis

Gyvos šviesos šaltinis skleidžia magiją, kurią galima paaiškinti neįkainojama ugnies reikšme žmonijos istorijai ar tiesiog ritualu, kuris padeda mums sustoti ir pasimėgauti akimirka. Estetiškas, patogus ir stilingas būdas saugiai mėgautis žvakės šviesa yra įvairūs žibintai iš JYSK asortimento. Rinkis baltus, medinius ar metalinius, rinkis pagal savo skonį ir interjerą, tačiau neapsiribok vienu. Derink kelis vienodo ar skirtingo dydžio, spalvos ir faktūros žibintus ar žvakides – kas gali būti patraukliau už daugybės liepsnelių mirgėjimą tamsoje, mėgaujantis vakaru su draugiška kompanija.

PERŽIŪRĖK NAUJĄJĮ VASAROS KATALOGĄ

JYSK nuotraukos

Užsakymo nr.: PT_74473346

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis