NAUJIENA: pirmoji šviesos modeliavimo programėlė

Naujoji VELUX programėlė leidžia susikurti būsimo kambario modelį ir pamatyti tikrus dienos šviesos efektus 360 laipsnių kampu arba virtualioje realybėje.

Įsivaizduoti dienos šviesą būsimuose namuose be galo sunku. Renkantis stogo langų kiekį, dydį bei svarstant jų išsidėstymą, iškyla nemažai dvejonių. Rūpinamasi, ar kambariai bus pakankamai šviesūs ir komfortiški. VELUX programėlė „MyDaylight“ - tikras išsigelbėjimas kiekvienam statančiam ar renovuojančiam namus su mansarda.

Naudojant programėlę nesunku įsitikinti, kad dienos šviesa suteikia namams gyvybės ir naudos: užtenka turėti išmanųjį mobilųjį įrenginį su „iOS“ arba „Android“ operacine sistema. Pasaulinės stogo langų rinkos lyderio produktą „MyDaylight“ galima atsisiųsti iš aplikacijų parduotuvių „App Store“ ir „Google Play Store“. Programėlė sukurta naudojant naujas pažangias žaidimų kūrimo technologijas. Tai nemokama priemonė, leidžianti pamatyti dienos šviesos efektus kambaryje ir pasinerti į virtualios realybės ir 360 laipsnių modeliavimo vaizdus.

Gamintojo archyvas

Dienos šviesa gyvybiškai svarbi mūsų sveikatai ir gerovei. Tačiau dauguma mūsų kuriame namų erdves neatsižvelgdami į dienos šviesos svarbą. „MyDaylight“ – pirmasis įrankis, kuris leidžia „apčiuopti“ dienos šviesą, eksperimentuoti su ja. Programa padeda suprasti, kaip dienos šviesa gali keisti gyvenamąsias erdves.

Projektuojant kambarį galima nustatyti tokius parametrus, kaip grindų matmenys, stogo aukštis, nuolydis, stogo langų kiekis bei dydis, grindų ir sienų spalva, langų orientacija ir panašiai. Praėjus maždaug dešimčiai minučių, modeliavimo rezultatas bus paruoštas. Programėlė sugeneruoja tikrovę atitinkančius kambarių modelius su besikeičiančiais natūralios šviesos efektais. Paruoštus vaizdus galima apžiūrėti 360 laipsnių kampu arba virtualioje realybėje.

„Dienos šviesa ne tik sukuria erdvės pojūtį, bet ir suteikia komforto bei gerina savijautą. Tačiau žinome ir tai, kad namus įsirenginėjantiems būstų savininkams gana sunku suvokti, kokią įtaką gali turėti dienos šviesa. Būtent todėl ir sukūrėme programėlę “MyDaylight”. Tikimės, kad būstų savininkams šis įrankis bus naudingas kuriant namus ir įgyvendinant savo idėjas.“, sako VELUX dienos šviesos ekspertas Grant Sneddon.

Gamintojo archyvas

Norint įsivaizduoti ir modeliuoti dienos šviesą tereikia atlikti keletą žingsnių:

1. Atsisiųsti programėlę „MyDaylight“ iš aplikacijų parduotuvių „App Store“ ar „Google Play Store“.
2. Sukonfigūruoti erdvę, nustatant tokius parametrus, kaip grindų matmenys, stogo nuolydis.
3. Sukurti skirtingus dienos šviesos pasiskirstymo scenarijus, keičiant stogo langų vietą ir dydį.
4. Jau po dešimties minučių gausite pranešimą, kad jūsų kuriamo modelio vaizdas paruoštas (apdorojimas truks dar vieną minutę dėl didelio duomenų kiekio).
5. Užsaugojus sukurtus kambarių modelius mobiliajame įrenginyje, vaizdus galima apžiūrėti virtualios realybės ar 360° formatais. Jeigu vaizdams apžiūrėti naudosite virtualios realybės akinius, jausmas bus toks lyg būtumėte sukurto kambario viduje!

Įvairių dienos šviesos scenarijų kūrimo galimybės neišsemiamos – modeliuokite tiek, kiek leidžia jūsų vaizduotė. Programėlė „MyDaylight“ yra nemokama ir laisvai prieinama parduotuvėse „App Store“ ir „Google Play Store“.

Užsakymo nr.: PT_77883017

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis