Turite tai žinoti, jei kuriate svajonių namus

Gabaus baldininko Ingwerio Magnusseno 1931 metais Kanados provincijoje Ontaryje įkurta nedidelė įmonė šiandien tapo pasaulinio masto verslu. Šeimos verslo įmonė „Magnussen Home“ kuria ir gamina puikius baldus, pritaikytus šiuolaikiškam gyvenimo būdui.

Interjero salonai „Dubingiai“ pristato šio gamintojo miegamojo kolekcijas „Riley“ ir „Kennett square“, valgomojo kolekcijas „Sutton place“ ir „Walton“. Baldai pagaminti iš kietmedžio ir faneruoti egzotinių medienos rūšių lukštu. Visi gaminiai yra puikus grožio ir funkcionalumo derinys.

Gamintojo archyvas

Komodų stalčiai – su bėgeliais. Aksomu iškloti stalčiai suteikia ypatingos prabangos pojūtį. Kai kurie baldai gaminami su keturių lygių sensoriniu apšvietimu: šviesa užsidega palietus vyrį, nėra jokių įprastų jungiklių. Indikatoriai, laidai paslėpti baldų ertmėse arba veriami per specialiai jiems pritaikytas angas.

Gamintojo archyvas

„Magnussen Home“ kuriamų baldų dizainas, kokybės kontrolė, tiekimo, sandėliavimo ir logistikos sistemų tobulinimas – viskas vystoma siekiant geriausiai patenkinti klientų lūkesčius.

Gamintojo archyvas

Gamintojo archyvas

Kiekviena „Magnussen Home“ baldų kolekcija yra skirtingos medienos spalvos ir faneravimo rašto. Kai kurios medienos spalvos neįprastos mūsų akiai, bet lengvai pritaikomos šiuolaikiškame interjere ir elegantiškos. Dar vienas šio gamintojo išskirtinumas – ilgesnės nei pas mus įprasta, net 2,10 m miegamojo lovos. Tai baldai ieškantiems išskirtinumo ir elegancijos.

Daugiau informacijos: www.dubingiai.lt

Užsakymo nr.: PT_74897182

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis