Pasirinkimo laisvė: nuo prabangių klasikinio stiliaus iki modernių

Didelę baldų gamybos patirtį sukaupusi bendrovė „Baltic Furniture Projects“, gaminanti baldus visuomeninėms erdvėms ir privatiems interjerams, savo klientams siūlo didelę pasirinkimo laisvę – nuo prabangių klasikinio stiliaus iki modernių, nuo standartinių iki vienetinių modelių.

Lietuvių bendrovė „Baltic Furniture Projects“, gaminanti minkštuosius, korpusinius baldus ir interjero elementus visoms namų erdvėms, atsižvelgdama į pasaulines dizaino tendencijas ir klientų poreikius, nuolat atnaujina savo produkcijos kolekcijas. Baldai kuriami ir projektuojami bendradarbiaujant su Lietuvos ir užsienio dizaineriais, todėl siūlomų gaminių asortimentas nuolat papildomas madingiausiais modeliais.

Gamintojo archyvas

Patikusį baldo modelį nesunku pritaikyti prie individualaus interjero – gamintojai siūlo plačią minkštųjų baldų audinių paletę, iš kurios tikrai išsirinksite tinkamiausią faktūrą, atspalvį ir raštą.

Gamintojo archyvas

Patyrę baldų gamintojai, savo veiklą plėtojantys ne tik Lietuvoje, bet ir bendradarbiaujantys su užsienio bendrovėmis, įsitikinę, kad baldai būti ne tik stilingi bei estetiški, bet ir ilgaamžiai, laikui bėgant neprarasti savo pirminės išvaizdos, todėl savo produktams gaminti renkasi tik patvarias aukštos kokybės medžiagas ir garantuoja už kiekvieno gaminio kokybę.

Gamintojo archyvas

Jei ieškote kažko ypatingo, tereikia turėti viziją – bendrovės „Baltic Furniture Projects“ projektuotojai ir dizaineriai norimą baldą sukurs pagal individualų projektą, pateiktą brėžinį, eskizą ar net nuotrauką.

Gamintojo archyvas

Užsakymo nr.: PT_74947096

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis