Nauja dizaino sritis saviraiškai

Grindų danga atlieka vis svarbesnį vaidmenį išskirtinėse erdvėse. Jos sukuria nuotaiką, įkvėpdamos gyvybės architektūrai bei dizainui ir padeda išryškinti akcentus. „Dubingių“ salonai pristato ypatingas prabangias vinilines grindų lenteles „Luxury Vinyl“ – jos suteiks įkvėpimo kurti savitus namus.

Komfortas ir praktiškumas

Prabangios vinilinės lentelės – tai plytelių ir lentų formos kompaktinė heterogeninė vinilinė grindų danga. Ji pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, yra lanksti ir ypač atspari dėvėjimuisi, todėl galima naudoti tiek namuose, tiek ir komercinės paskirties plotuose. Vinilinė danga yra šilta ir maloni prisiliesti, be to, ji slopina triukšmą vaikštant, todėl sukuria išskirtinį komfortą.

Gamintojo archyvas

Gamintojo archyvas

Gamintojo archyvas

Autentiški motyvai

Visi „Luxury Vinyl Tiles“ dizainų motyvai įkvėpti autentiškų natūralių medžiagų motyvų ir sukurti specialiai siekiant išlaikyti tikrąjį medienos natūralumą. Didžiulis dizaino sprendinių, įkvėptų gamtos pasaulio ir pagrindinių dizaino tendencijų, asortimentas leis išsirinkti tinkamą variantą bet kokio stiliaus interjerui ir padės sukurti prabangaus dizaino įvaizdį.

Gamintojo archyvas

Pakeiskite požiūrį į medieną interjere, nes vinilinės grindys – tai nauja sritis saviraiškai.

Gamintojo archyvas

Dėmesys aplinkai

„Luxury Vinyl Tiles“ kolekcijos gaminamos Europoje, naudojant moderniausias gamybos technologijas, užtikrinančias aukščiausią gaminio kokybę ir matmenų stabilumą. Atsinaujinančių energijos išteklių naudojimas ir 100 proc. gaminių perdirbimo galimybės daro LVT plyteles puikia kitų rinkoje esančių gaminių alternatyva.

Gamintojo archyvas

Gamintojo archyvas

Grindys gali tapti stiliaus dalimi ir padėti kurti išskirtinę atmosferą bei unikalią patirtį. Išskirtinės modeliavimo galimybės, paprastas planavimas, lengvas įrengimas. „Luxury Vinyl Tiles“ sprendimų galimybės gali būtų tokios pat beribės kaip ir jūsų vaizduotė.

Gamintojo archyvas

Daugiau informacijos: www.dubingiai.lt

Užsakymo nr.: PT_75148450

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis