Kelios gudrybės, kaip pripildyti namus nuostabių aromatų

Interjeras - tai ne tik gražus baldai, derančios spalvos ir stilingos detalės, bet ir tam tikrą nuotaiką kuriantys kvapai. Prabangaus Londono prekybos centro “Peter Jones” kvapų ekspertė Kat Silva Lozana atskleidžia keletą gudrybių, kaip pripildyti namus nuostabių aromatų.

Pasak K. S. Lozanos, namų kvėpinimui skirtų produktų paklausa nuolat auga, nes pirkėjai nori, kad jų namai kvepėtų taip pat gerai, kaip atrodo. Spalio mėnesį “Peter Jones” atidarė naują žvakių ir kvepalų parduotuvę, kurioje prekiaujama stilingais kvepiančiais interjero aksesuarais. Čia galima įsigyti į stiklinius buteliukus supilstytų kvepalų, kvapiųjų lazdelių, magiškai kvepiančių žvakių ir smilkalų. Štai 10 kvapų ekspertės K. S. Lozanos patarimų, kaip pripildyti namus nuostabių aromatų:

* Jei norite, kad nuostabus kvapas jus ir jūsų svečius pasitiktų vos peržengus namų slenkstį, prieškambaryje ar koridoriuje pastatykite kvepalų buteliuką su aromatą skleidžiančiomis lazdelėmis. Jos ne tik gardžiai kvepia, bet ir papuošia namus.

* Jei norite, kad svetainėje tvyrotų raminanti atmosfera, įsigykite kvepiančių žvakių. Svarbu, kad jos būtų išdėstytos skirtinguose aukščiuose, pavyzdžiui, ant lentynų, židinio, kavos stalelio, nišose. Degančių žvakių šviesa sukurs romantišką nuotaiką, o skleidžiami kvapai padės nusiraminti ir atsipalaiduoti.

* Jei trokštate, kad jūsų namai kvepėtų kaip niekieno kito, pabandykite derinti du ar tris skirtingus kvapus. Pasirinkite tokius, kurie papildo vienas kitą, pavyzdžiui, žemiškus muskuso ir medienos kvapus pagyvinkite egzotiškų prieskonių aromatais.

* Palaikyti gaivų kvapą tualeto ir vonios kambariuose padės automatiniai oro gaivikliai, reguliariai į aplinką skleidžiantys citrusinius kvapus.

* Tie, kas mėgsta naujoves, gali įsigyti kvepiančių gėlių iš spalvingo audinio. Jos, papurkštos namams skirtais kvepalais, gaivų kvapą į aplinką skleis bent keletą dienų, be to, puikiai atrodys bet kuriame kambaryje. Šios gėlės - nuo orchidėjų vazonėliuose iki aukštų lelijų vazose - tai nauja senojo “pot puorri” interpretacija, pasižyminti dekoratyvumu ir universalumu.

* Jei šiltą vasaros vakarą vakarieniaujate sodelyje, pakabinkite ar pastatykite kelis žibintus su kvepiančiomis žvakutėmis. Žybsinčios ugnelės suteiks jaukumo ir skleis neintensyvų, subtilų aromatą.

* Norėdami panaikinti gaminamo maisto kvapus, virtuvėje pastatykite buteliuką su kvapiosiomis lazdelėmis. Baigę darbus galėsite ramiai išeiti iš virtuvės ir nesukti galvos, ar nepamiršote užpūsti žvakės.

* Išbandykite įvairius kvapus ir atraskite jums mieliausią. Jei norite atsipalaiduoti, rinkitės levandomis kvepiančias žvakes, jazminų kvapo gaiviklį ar kvapiąsias lazdeles.

* Jei namuose turite židinį, jo atbrailą papuoškite žvakėmis. Degančių žvakių šviesa taps pagrindiniu kambario akcentu, į kurį kryps visų akys. Artėjant Kalėdoms tarp žvakių pabarstykite džiovintų uogų ir padėkite keletą kankorėžių - turėsite puikią šventinę dekoraciją.

* Norėdami papuošti svetainę ar valgomąjį, ant stalelių išdėliokite tos pačios spalvos žvakes. Kad kompozicija neatrodytų per daug oficiali, žvakės turėtų būti skirtingų aukščių ir formų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis