Patarimai renkantiems pagalvėles

Dekoratyvinės pagalvėlės – puikus būdas pagyvinti savo kambarį ir suteikti jam šiek tiek atspalvių, atgaivinti nuobodžią sofą ar suteikti patogumo bei jaukumo savo lovai. Štai keli patarimai, kaip tai daryti.

Pirkite tokio stiliaus pagalvėles, kurios dera prie baldų: jeigu jūsų sofa yra itin moderni, nedekoruokite jos puošniomis (kutuotomis, spurguotomis ir pan.) pagalvėlėmis.

Nesirinkite nuobodžių spalvų – pagalvėlių spalva turėtų arba susilieti su sofos (lovos, kėdės) spalva arba kontrastuoti. Blogiausia pagalvėlių spalva – neutrali.

Atkreipkite dėmesį į audinio faktūrą ir raštą – jie turėtų pagyvinti spalvas ir medžiagą bei kelti susidomėjimą, tačiau nepadauginkite – per daug raštų labai apkrauna ir sukuria netvarkos įspūdį.

Nepridėkite per daug pagalvėlių. Jos turėtų sukurti patogumo bei puošnumo įspūdį, bet jų neturėtų būti tiek, kad prieš sėdantis ar gulantis reikėtų jas nurinkti.

Naudokite tinkamo dydžio pagalvėles – mažytė pagalvėlė dideliame fotelyje neatrodys gerai. Dideliems baldams – didelės pagalvėlės, nedideliems – mažos, viskas taip paprasta.

Saikingai naudokite papuošimus. Nors karoliukai ar kutai atrodo visai gražiai, nepamirškite, kad pagrindinė pagalvėlės funkcija yra suteikti patogumo. Jūs tikrai nenorėsite priglusti prie daikto, kuris draskys odą ar paliks ant jos antspaudus.

Shutterstock nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis