Nebrangus būdas atnaujinti namus - dekoravimas audiniais

Jei metų metus jus supa tos pačios sienos, jei kelis dešimtmečius sėdite tame pačiame fotelyje, o langus dangstote tomis pačiomis užuolaidomis, nenuostabu, kad norite pokyčių. Tiems, kas ieško nebrangaus būdo atnaujinti savo namų interjerą, siūlome išbandyti dekoravimą audiniais.

Štai 5 būdai, kaip tai padaryti.

1. Sienos

Shutterstock nuotr.

Sienų dekoravimas audiniu – puikus būdas suteikti namams spalvų ir dramatiškumo. Atsikirpkite norimo ilgio ir pločio audinio juostų ir klijuokite jas ant sienos. Jos taip pat gali būti tvirtinamos ant rėmų, o tada montuojamos ant sienos. Rinkitės audinius, kokie jums labiausiai patinka, nes į juos dažnai žiūrėsite. Jei klijuosite plačias atraižas, jas galėsite keisti priklausomai nuo nuotaikos.

2. Užvalkalai

Shutterstock nuotr.

Jei mokate naudotis siuvimo mašina, galite pasisiūti užvalkalų, kurie įkvėps gyvybės seniems baldams. Ieškokite patvarių audinių, kurie nesilamdo ir kuriuos lengva valyti. Paprastai storesnis audinys tarnauja ilgiau nei plonas. Jei neturite siuvimo mašinos, galite naudoti specialią audiniams skirtą lipnią juostelę ir karštą lygintuvą.

3. Užuolaidos

Shutterstock nuotr.

Dailiomis užuolaidomis puošti langai gali tapti pagrindiniu kambario akcentu. Jei neturite siuvimo mašinos, naudokite specialią lipnią juostelę. Užuolaidų audinio storis priklausys nuo kambario dydžio. Mažoje patalpoje labiausiai tiks lengvos užuolaidos, o erdvioje svetainėje nuostabiai atrodys sunkios ir dramatiškos.

4. Užtiesalai ir kilimėliai

Shutterstock nuotr.

Iš įvairių audinių likučių galite sudygsniuoti įspūdingą užtiesalą, kuris paslėps nedailią seną sofą. Namus pagyvins ir keli jūsų rankomis siūti kilimėliai. Juos nesunkiai išskalbsite skalbyklėje.

5. Aksesuarai

Shutterstock nuotr.

Ar kada nors pagalvojote, kad galite įrėminti audinio atraižas ir šiais paveikslais papuošti namų sienas? Ar esate bandę iš ryškios medžiagos pasisiūti dekoratyvinių pagalvėlių? Audinius galima naudoti įvairių aksesuarų gamybai – nuo šviestuvų gaubtų iki paveikslų. Pasivaikščiokite po parduotuves ir paieškokite įspūdingų audinių, kuriuos norėtumėte matyti savo namuose.

Shutterstock nuotr.

Jei jūsų namuose seniai darytas remontas, juos galite nebrangiai atnaujinti dekoratyviais audiniais. Palaukite nuolaidų, pasidairykite įkvepiančių spalvų ir imkitės darbo. Nustebsite pamatę, kokios galios gali turėti kelios audinio atraižos!

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis