Būdai, kaip dekoruoti namus veidrodžiais

Pripažinkime - be veidrodžių interjeras atrodo neišbaigtas arba nuobodus. Interjere pasitelkus gražius, elegantiškus veidrodžius, šie akimirksniu keičia namų išvaizdą.

Namų jokiu būdu neįsivaizduojame be veidrodžių, nes jie laikomi tais paviršiais, kurie įasmenina mus ir patenkina mūsų jausmus. Jie tinka ne tik prieškambariui, bet gali būti tvirtinami ant sienų, pakabinami nuo lubų ar pritvirtinami prie durų tam, kad užakcentuotų interjero savitumą.

Veidrodžiai tinka įvairiausioms paskirtims. Tarkim, jie gali būti naudojami ir funkcionaliai, ir tiesiog tam, kad galėtume paspoksoti į savo atspindį. Parduotuvėse apstu įvairių interjerui skirtų veidrodžių, suteikiančių savitumo namams arba naudotinų kaip funkcionalios detalės. Juos galima patalpinti įvairiose vietose: pagražinti sienas, duris ar tiesiog atremti ant židinio atbrailos.

- Dekoratyviniai veidrodžiai gali papuošti bet kurį namų interjerą. Patraukliausia namų grožį užakcentuoti veidrodžiais pakabinant juos už stalo ar padedant prieškambaryje prie lauko durų. Taip galėsite prieš išeidami iš namų ir pasigražinti.

- Dar vienas būdas pagražinti interjerą veidrodžiais yra pakabinant juos ant sienų taip, kad jie atspindėtų aplinkui esančius objektus. Tuomet sukuriamas stebuklingai jus apgaubiančios erdvės efektas.

- Parduotuvėse dabar galima įsigyti galybę dizainerių pagamintų įvairių dydžių, formų ir rėmų veidrodžių. Ovalūs, stačiakampiai ir kvadratiniai dekoratyviniai veidrodžiai yra populiariausi siekiant atspindėti aplinką ir puošti namus.

- Žmogaus dydžio veidrodžiai naudojami ne vien tam, kad padėtų jums apsirengti. Jie dažnai kabinami svetainėse tam, kad atspindėtų interjerą.

- Veidrodžius naudokite kūrybingai ir protingai, pasitelkdami tam tikras gudrybes, kad jie paryškintų namų erdvę.

- Bet kokio dydžio dekoratyvinis veidrodis papuoš pliką sieną ir paįvairins aplinką. Galite įsigyti veidrodžių įvairių spalvų rėmuose, o sutaupyti galite pasitelkdami savo vaizduotę ir paprastus veidrodžius nudažydami arba dekoruodami įvairiais daiktais.

- Veidrodžiai patraukia akį, jei jie įdomiai ir patraukliai paryškina interjerą. Taigi, panirkite į veidrodžių karalystę ir papuoštumėte namų dekorą leisdami jam atsispindėti veidrodžiuose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis