Kaip prisivilioti laimę veidrodžių pagalba?

Namuose veidrodis ne tik sukuria erdviškumo įspūdį, tačiau ir kuria energetinį lauką. Juk ši interjero detalė kaupia teigiamą energiją, ją pritraukia ir perduoda. Dėl to naudotis veidrodžiais reikia protingai, nepamirštant, kad elgiantis neteisingai, jie gali iškrėsti piktą pokštą.

Siūlome prisiminti kelias elgesio su veidrodžiais taisykles. Visi veidrodžiai, esantys jūsų namuose, privalo būti švarūs. Juos būtina reguliariai nuvalyti drėgna pašluoste nuo dulkių ir dėmių. Jei, žinoma, norite, kad jūsų gyvenimas būtų laimingas ir nerūpestingas.

Jei sudaužėte veidrodį ar jame atsirado įskilimas, nedelsdami jį išmeskite. Sudužęs veidrodis gali atnešti nelaimę.

Nepageidaujama kabinti veidrodžio priešais įėjimo duris, kadangi energija, kuri patenka į namus, šiuo atveju atsisuka atgal. Ši taisyklė galioja ir langui.

Veidrodyje neturi atsispindėti lova, kadangi kai žmogus miega, jis yra neapsaugotas. Jei kenčiate nuo nemigos, derėtų patikrinti, ar geroje vietoje įkurdintas veidrodis. Esant būtinybei perkelkite jį ten, kur jis neatspindės jūsų patalų.

Nelaikykite namie veidrodžio aštriais kampais. Rinkitės suapvalintus. Koridoriuje geriau pakabinti didelį veidrodį, kad kiekvienas jūsų šeimos narys galėtų be problemų apžiūrėti save visu ūgiu. Ir, atvirkščiai, jei veidrodis „nukerpa“ jūsų vaizdą (ypač galvą ar kojas) – negerai. Todėl atitinkamai rinkitės veidrodį. Pavyzdžiui, visu ūgiu save galėsite pamatyti 140 cm veidrodyje, iki kelių – 120 cm, iki juosmens – 60 cm, veidui pakanka keturiasdešimties centimetrų.

Jei norite savo šeimos lizdelį pripildyti teigiamos energijos, priešais veidrodį išdėliokite kambarinių augalų. Kampiniuose veidrodžiuose gražūs vazonai su gėlėmis, išdėstyti ant lentynų, atsispindės daugybę kartų – tai dar geriau.

Neretai nutinka taip, kad skirtinguose veidrodžiuose galite pastebėti kitokį savo atvaizdą: pavyzdžiui, žvelgdami į save parduotuvėje, atrodote lieknesni, o namie ar darbe – atvirkščiai, neįprastai kresno sudėjimo. Viskas priklauso nuo to, ar teisingai pakabinti veidrodžiai. Jei norite paties teisingiausio atvaizdo, pakabinkite veidrodį griežtai vertikaliai, mat bet koks poslinkis iškraipys vaizdą.

Svarbi veidrodžio savybė - gebėjimas padvigubinti daiktus juos atspindint. Todėl išdėliodami priešais veidrodį gražius ir malonius akiai daiktus galite juos vizualiai pagausinti.

Ir galiausiai – viskam saikas. Nesistaipykite priešais veidrodį, neikite į jį pasižiūrėti begales kartų per dieną, juk veidrodis pasiima jūsų energiją. Be to, nesiraukykite pastebėję nereikalingus kilogramus, pasirodžiusias raukšleles ar spuogą, geriau dažniau šypsokitės savo atspindžiui ir sakykite sau komplimentus, mylėdami save tokį, koks esate.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis