Patarimai, kurie padės nepasiklysti renkantis žvakes ir namų kvapus

Niekas taip nepataiso nuotaikos ir nesukuria jaukumo kaip švelnaus kvapo uždegta žvakė. Kvapai mus apsupa, tarsi perkelia į kitas vietas, kvapai gali įkvėpti, atpalaiduoti, dėl vienokio ar kitokio kvapo kambarys net ima atrodyti kitaip.

Uoslė – vienas stipriausių pojūčių. Kvepalų dvelktelėjimas gali priminti mylėtą žmogų, ypatingą gyvenimo akimirką. Ne kitaip ir su namų kvapais. Ar jūsų tikslas – praplėsti namų erdvę, ar suteikti kambariui intymumo, aiškumo, pateiksime jums gudrybių, kurių pasitelkia profesionalai, norėdami atnaujinti, pagyvinti gyvenamąją erdvę.

Pagrindai

1. Apgalvokite namų erdvę

Pagalvokite, kaip kvapai paveiks namų erdvę – vienuose kambariuose žvakės tiks, o kituose gali būti pavojingos. Sklaidytuvas atgaivins orą vonios kambaryje, jis gali būti dekoratyvus aksesuaras prieškambaryje. Kita vertus, mirgančios žvakės įneš jaukumo, stilingumo į svetainę ar į valgomąjį, taigi prieš įsigydami vieną ar kitą daiktą, pagalvokite, kokio poveikio siekiate.

Šiaulių kraštas

2. Išsirinkite patinkančius kvapus

Kvapai – be galo asmeniškas dalykas. Mūsų preferencijas lemia daugybė pasąmonės veiksnių, kurių sąmoningai nė nesuvokiame. Mums tinkantis kvapas sukelia prisiminimų, pataiso nuotaiką ir nuramina protą. Taigi pirmas žingsnis – suprasti, kokie kvapai patinka. Išsirinkite labiausiai patinkančius ir tinkančius kvapus.

-Gėlių aromatai; tiek lengvuose, tiek sunkesniuose gėlių aromatuose būna rožių, levandų, jazminų ir lelijų kvapų.
-Medžio kvapai; tai sodrūs, natūralūs kvapai su sandalmedžio, kedro, samanų ir pačiulių atspalviais.
-Citrusiniai kvapai; gaivūs, ryškūs kvapai, kaip antai, apelsinų, greipfrutų, citrinų ir bergamočių.
-Vaisiniai kvapai; saldūs, sodrūs kvapai su figų, juodųjų serbentų, persikų ir aviečių natomis.
-Gaivūs kvapai; švelnūs, vandens gaivumo aromatai, primenantys švarius, gurgždančius patalus.
-Žalumos kvapai; natūralūs žolelių aromatai – kaip antai, lauro lapų, žolės, žaliosios arbatos, bambukų kvapo.
-Pikantiški kvapai; ryškūs, sodrūs, aštrūs kvapai su cinamono, pipirų, imbiero, gvazdikėlių, muskato ir šafrano natomis.
-Saldūs kvapai; tai salsvi gardėsių, desertų aromatai, neįsivaizduojami be vanilės ir migdolų natų.

3. Atsižvelkite į nuotaiką ir sezoną

Kvapai kuria atmosferą, jie padės pakoreguoti namų erdvę, priklausomai nuo sezono. Pavyzdžiui, lengvi, gaivūs, citrusiniai aromatai tinka pavasariui, vasarai, na o pikantiški, žolelių kvapai žiemą padeda sukurti šventišką nuotaiką. Pasitelkus kvapus galima nuraminti ar atvirkščiai – sužadinti pojūčius, sukurti romantišką atmosferą, suteikti energijos ar nuraminti. Daugelis žvakių, namų kvapų skirstomi ne tik pagal kvapą, bet ir pagal poveikį, taigi iš pradžių pagalvokite, kokio poveikio, kokios nuotaikos norite.

Šiaulių kraštas

Svarbiausi dalykai

Dabar metas sužinoti, kokių būna namuose kvapą skleidžiančių priemonių. Jų yra ne viena:

Žvakės

Žvakės suteikia jaukumo ir šilumos. Žvakių būna įvairiausių dydžių, formų, tinkančių įvairiausioms erdvėms. Rinkitės kokybiškas žvakes, kurios dega lygiai, nesuskyla, neapvarvina baldų.

Kodėl gi neišbandžius kitokios žvakės? Lietuviai SMELLS LIKE SPELLS sukūrė 2018 metų žvakę su Palmira. Šios žvakės paviršiuje įspausti astrologiniai ir maginiai ženklai, kurie simbolizuoja visus 2018-uosius metus. Pagal kinų kalendorių tai Geltonojo žemės šuns metai, pagal senovės arijų – Ežio, o štai pagal septyniakampę Magų žvaigždę, kurioje užšifruoti svarbiausi kalendoriniai ciklai, šie metai bus valdomi Veneros. Žvakės, įspaustų ženklų bei Jūsų atlikto maginio ritualo galia, tikima, padės:

-išsipildyti Jūsų troškimams 2018-aisiai metais;
-suteiks energijos ir gebėjimo įveikti iškilusius sunkumus;
-išsikelti naujus tikslus bei pasiekti norimų rezultatų;
-kovoti su iškilusiomis kliūtimis.

Difuzoriai (sklaidytuvai)

Difuzoriai yra bambukinės lazdelės, merkiamos į indą su kvepiančiu aliejumi. Lazdelės geria aliejų, jis kyla aukštyn ir kvapas natūraliai sklinda po kambarį. Sklaidytuvai tinkami, kai norite, kad kambariai pastoviai švelniai kvepėtų, tinka tokioms patalpoms, kuriose rečiau būnate. Jie pravers ir vasarą, kai dėl karščio nesinori deginti kvapių žvakių.

Oro gaivikliai

Įjungti specialius oro gaiviklius – diskretiškas būdas suteikti namams gaivių (ar kitokių) kvapų. Tokie prietaisai saugūs, jie protarpiais išskiria kvapą, tad kambaryje laikysis aromatas. Keisti kvapus įjungiamame oro gaiviklyje nesudėtinga.

Purškiami namų kvapai

Papurškus namų kvapo, patalpoje iš karto pasklinda aromatas. Tai puiki priemonė atšviežinti orą. Purškiamų kvapų galima užpurkšti ir ant baldų, dirbtinių gėlių. Žinoma, galite pasitelkti ir įprastinį variantą.

Šiaulių kraštas

Baigiamieji štrichai

Žvakės ir bambukiniai difuzoriai yra ir dekoratyvūs, ir praktiški, jie – žavūs baigiamieji interjero akcentai.

Žvakidės

Žvakidės suteiks prabangos vakarienės stalui, padės sukurti klasikinį, romantinį stilių. Žvakidžių būna be galo įvairių formų. Pasvarstykite, kokia forma ir medžiaga tiktų prie kambario interjero. Metalinės, spindinčios žvakidės tinka senoviškesniam stiliui su pretenzija į prabanga, šiuolaikinės formos, monochromatinės spalvos paryškins namų gyvybingumą, gaivumą, miestietišką atmosferą.

Žibintai

Žibintai tarsi praplečia namų interjerą į lauką, o žibintas, pastatytas ant grindų prie židinio – saugūs būdas uždegti žvakę ant grindų, be to, tai suteiks namams kaimiškos, užmiesčio nuotaikos. Kita vertus, prikabinus, išdėliojus žibintų vidiniame kieme, jis atrodys elegantiškai, rafinuotai. Galite paeksperimentuoti su įvairiomis formomis, dydžiais ir sukurti eklektišką įvaizdį su užuomina į subtilią prabangą.

Užsakymo nr.: PT_76583669

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis