Pavasarinės interjero tendencijos, kurias galite pritaikyti ne tik per Šv. Velykas

Pavasaris  yra vienas labiausiai įkvepiančių metų laikų. Tam, kad jis ne tik prabėgtų pro šalį, bet kartu ir pajustumėte jį savo namuose, pateikiame keletą paprastų dekoravimo idėjų.

Gėlės. Puoškite namus įvairiausiomis gėlėmis. Rinkitės įvairiausias spalvas, rūšis. Taip pat galite naudoti ne tik gyvas, bet ir dirbtines.

Fotolia nuotr.
Shutterstock nuotr.

Sodo reikmenys. Nebijokite namuose naudoti stilizuotų sodo įrankių, pavyzdžiui, laistytuvų, jie pavers jūsų interjerą gyvu ir sumažins sterilumo pojūtį, jeigu esate pedantas ir mėgstate nuosaikią tvarką.

Shutterstock nuotr.

Šviesios spalvos. Kuo daugiau šviesių atspalvių. Naudokite baltas staltieses, mielas smulkmenas. Taip pat nebijokite eksperimentuot ir stalo puošybai panaudoti gamtos elementus.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Žvakės. Jos padeda į namus įnešti šilumos bet kokiu metų laiku. Tad, jei esate žvakių fanatikas ir norite kažko naujo, įkurdinkite kelias žvakutes, kad ir tiesiog kiaušinių lukštuose.

Shutterstock nuotr.

Daugiau idėjų:

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis