Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Netikėtas akcentas, kuris papuoš namus prieš Kalėdas

Vienas iš didžiausių žiemos džiaugsmų vaikams, ir ne tik jiems, yra sėsti ant rogučių ir leistis nuo kalno žemyn, ausyse švilpiant vėjui. Vis dėlto sniego šiais laikais būna nedažnai, tad rogutes pagal paskirtį naudojame vos kelis kartus per metus. Kad jos nedulkėtų kampe, siūlome panaudoti jas kaip namų dekoro elementą. Juk rogutės yra vienas iš švenčių atributų, tad kam jas slėpti?

Ar žiema pasitaikytų snieguota, ar be sniego, rogutes galite laikyti prie paradinių durų, prieangyje. Užriškite ant jų raudoną kaspiną ir pakabinkite dekoraciją iš žalumynų – turėsite puikią kalėdinę puošmeną.

Rogutes taip pat galima panaudoti vietoj eglės – pririškite ant jų eglės šakų, jas papuoškite ir namuose iškart pajusite šventinę dvasią.

A post shared by liesl mina vintage (@liesl_mina_vintage) on Dec 11, 2017 at 4:42am PST

Pasirinktą namų vietą (balkoną, terasą ar šiaip kokį nenaudojamą kampą) galima paversti Kalėdų pasaka: pastatykite jame rogutes, medžio kaladę, nykštuką, pakabinkite jaukų, šventiniais raštais puoštą megztinį.

Rogutes įstačius į dailią medinę dėžę, apvyniojus kaspinais, papuošus žalumynais ir eglutės žaisliukais, jos taps pagrindiniu šventinio dekoro akcentu.

Jei laukiate svečių ir ketinate juos susodinti prie didelio stalo, kodėl ant jo neužkėlus rogučių? Žinoma, toks dekoras neįprastas, bet vargu ar kas ginčytųsi, kad jis padeda sukurti kalėdinę atmosferą. Nustebinti svečius tikrai pavyks!

Taip pat ant rogučių galima sudėti dovanas arba šventinius papuošimus, pavyzdžiui, į krepšius ar dėžes sudėtas burbulų girliandas arba eglutės žaisliukus.

A post shared by Amy (@afarrell27) on Dec 9, 2017 at 10:19am PST

Apvynioję rogutes lempučių girlianda gausite įspūdingą šviečiančią dekoraciją.

Jas galima pastatyti ir prie židinio.

Rogutes pritvirtinus prie sienos, jos gali tarnauti kaip originali lentyna, kurios po švenčių nereikės nukabinti.

Galiausiai, jei neketinate namuose puošti eglės, bet planuojate keistis dovanomis, jas galima sudėti ant rogučių – šventinė nuotaika bus užtikrinta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?