Kaip pagyvinti namų dekorą

Jei jūsų namų dar nereikia renovuoti arba jūs juos nuomojatės, tačiau jie atrodo nuobodūs, juos lengva pagyvinti paprastomis priemonėmis.

Pirmiausia, išsiaiškinkite kambario spalvų schemą. Jei ji nėra įmantri ir, ypatingai, jei čia dominuoja balta spalva, yra begalė galimybių į jūsų dekorą įdiegti ryškias puošmenas ir aksesuarus. Jei spalvų schema yra įmantri, aksesuarai ir naujos puošmenos turi prie jos tikti bei kontrastuoti su ja. Pasistenkite suktis su jau turimais daiktais, nes taip sutaupysite laiko ir lėšų.

Pakeiskite užuolaidas
Jei langas yra svarbiausia kambario dalis, tiesiog pakeiskite užuolaidas įdomesnėmis – taip papuošite nusibodusią namų aplinką. Likusį kambarį pagyvinsite ant baldų užtiesdama tinkantį ir kontrastuojantį užtiesalą ar lovatiesę.

Ryškios pagalvėlės
Ryškios pagalvėlės atitrauks dėmesį nuo paprastų baldų, be to, gali sukurti gražų naujo ir seno kontrastą. Pagalvėlės gali būti padarytos rankomis arba pirktos, gali būti siuvinėtos, dekoruotos karoliukais ir kitais dekoratyviais dalykais.

Spalvotas stiklas
Spalvoto stiklo dirbiniai gali lengvai pagyvinti nuobodų kambario dekorą, nes taps savotiška akį traukiančia detale. Rinkitės spalvas, kurios prabrėš esamą spalvų schemą. Galite derinti skirtingų spalvų, įvairių formų stiklo dirbinius ir sukurti gražią kolekciją.

Sezoniniai papuošimai
Sezoniniais papuošimais lengvai pagyvinsite įprastą namų dekorą. Tai gali būti kūrybingas „Pasidaryk pats“ projektas, kuriam reikalingas medžiagas gali rasti lauke. Nepamirškite, kad jos turi derėti prie jūsų interjero.

Meno kūriniai
Skulptūros ir kiti meno kūriniai gali tapti puikiu kambario traukos centru, be to, jie suteiks namų dekorui elegancijos bei gylio. Jie gali paskatinti diskusiją, būti penas apmąstymui bei suteikti paprastą estetinį malonumą.

Kūrybingas apšvietimas
Kūrybingas apšvietimas lempomis, žibintais bei žvakėmis tikrai gali pagyvinti namų dekorą. Skirtingi apšvietimo kampai ir technikos gali paslėpti bei akcentuoti dekoro elementus, kuriuos norite paslėpti arba paryškinti.

Sienų lipdukai
Sienų lipdukai yra paprasčiausias ir greitas sienos atnaujinimas. Ypatingai, jei sienos geros – tuomet juos galite klijuoti visame kambaryje ir taip jį pagyvinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis