6 dizaino idėjos, kurios padės į namus prisikviesti pavasarį

Namų idėjų centras NIC dalijasi dizaino sprendimais, kurie šį pavasarį ir ne tik, gali į jūsų namus įnešti naujų vėjų.

Elegantiško dizaino pakabinami šviestuvai SOLETO metaliniu korpusu ir ornamentuotu skaidraus, rudo arba mėlyno stiklo gaubtu. Atitinka naujausias mados tendencijas, tad tai ypač stilingas apšvietimo variantas namų interjerui.

Ieškokite EKOLIUMENAS salonuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose.

LECHUZA – tai aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino vazonai pagaminti Vokietijoje. Platus asortimentas: nuo klasikinių formų iki modernaus bei įmantraus dizaino, lygaus plastiko ar pintų vytelių imitacijos, mažiausiai gėlytei ar įspūdingo dydžio augalui skirti vazonai.

Ieškokite VIP ZONE salonuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose.

HARLEQUIN kilimai yra įkvepiančio dizaino pavyzdys, su novatoriška tekstūra ir išraiškingomis spalvomis. Ši prabangi aukštos kokybės rankų darbo ir austų kilimų HARLEQUIN kolekcija buvo sukurta derinant tarpusavyje su plačiu audinių ir tapetų asortimentu. Visi kilimai pagaminti iš labai geros kokybės vilnos. Gamintojo šalis: Olandija

Ieškokite PARKETAS IR TAPETAS salonuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje.


Galbūt svajojate apie Tarpukario prabangą ir estetiką savo namuose? Pastaraisiais metais atgijęs Art deco stilius gali įsikomponuoti Jūsų pageidaujamoje erdvėje. Dėl to Jums nereikės vaikščioti po parodas ar antikvariatus, ieškant prieš keletą dešimtmečių projektuotų ąžuolinių, išskirtinio dizaino baldų. Šiais metais įmonė VITMEDIS pradėjo gaminti naujus prabangaus dizaino Art deco stiliaus baldus.

Ieškokite VITMEDIS salone esančiame Kaune.


Vokiška kokybė ir dizainas kiekvienų namų šilumai ir jaukumui su SPARTHERM.

Ieškokite VILPRA salonuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje.

Kai kurios kėdės tiesiog turi viską, ko reikia. Be naujųjų aksominių FRANKY BARSTOOL ir FRANKY COUNTER kėdžių versijų ši serija negalėjo būti pilnai išbaigta. Mes tiesiog pametėme galvas dėl puikiai derančio kontrasto tarp drąsiai atrodančio juodo metalo rėmo ir minkšto, sultingo aksomo.

Ieškokite JAUKUMAS salonuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose.

Daugiau infomacijos: www.nicentras.lt

Užsakymo nr.: PT_77698113

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis